Palangoje – „dėdės“ Šeškaus metimas, S. Galdiko išbandymas ir naujas Lavrinovičių verslas

© Instagram nuotr.
© Instagram nuotr.

Iki „Hoptrans 3x3“ turnyro liko mažiau nei mėnuo, o stebėti Palangoje vyksiančios krepšinio fiestos pažįstami veidai kviečia vaizdo anonse.

Antradienį pasirodžiusiame klipe krepšininkai įsiliejo į gyvenimą kurorte – broliai Lavrinovičiai džiaugėsi sėkmingu verslu, Žygimantas Skučas ieškojo nuomininkų, o Simas Galdikas išbandė rankos tvirtumą smūgiuodamas į bokso kriaušę.

Visgi pasigirdus švilpukui jie suskubo į krepšinio aikštę, kurioje jau šeimininkavo Virginijus Šeškus.

„Jausmas puikus, buvo proga vėl susitikti ir pakalbėti, pajuokauti. Gerai praleidome laiką“, – apie anonso filmavimą pasakojo Darjušas Lavrinovičius.

Visi keturi žaidėjai ryšį užmezgė dar 2016-17 metų sezone, kai atstovaudami Panevėžio „Lietkabeliui“ prasibrovė į Lietuvos krepšinio lygos finalą. Vis dėlto kovoje dėl „Hoptrans 3x3“ trofėjaus draugų nebus.

„Aikštėje mes priešininkai, tik už jos ribų tampame draugais“, – tvirtino K. Lavrinovičius.

„Jeigu Žygis ir Simas mums pralaimės, tada jau galėsime pasibūti. Gal bus ir lažybų“, – juokavo Darjušas.

Tai, su kuo jėgas suvienys broliai Lavrinovičiai ir kaip atrodys pilnos „Hoptrans 3x3“ turnyro komandų sudėtys, bus paskelbta netrukus.

Palangoje vyksiantį „Hoptrans 3x3“ turnyrą sudarys trys atrankos (liepos 3–4 d., 10–11 d., 16–17 d.) bei vienas finalinis etapas (liepos 24–25 d.) Prizinis turnyro fondas – 74 tūkst. eurų.

Visas turnyro kovas tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

LKL
Hoptrans 3x3 krepšinio turnyras Palanga LKL
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859