Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės

Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės

Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl Švedijos karalystėje pavogto prabangaus automobilio Volvo, kurio vertė beveik 42 tūkstančiai eurų.

Įtariama, jog apynaujis 2018 m. pagamintas Volvo automobilis Švedijos Karalystėje buvo pavogtas 2020 m. žiemą, o netrukus Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, viename iš Klaipėdos rajone esančių sandėlių, ardant automobilius sulaikė 1983 m. gimusį klaipėdietį. Minėtame sandėlyje pareigūnai aptiko ir kitų naujų ir apynaujų automobilių detalių, įtariama taip pat įsigytų nusikalstamu būdu.

Asmeniui pareikšti įtarimai pagal LR BK 189 str. 2 d. - nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas. Iš pradžių teismas įtariamąjį leido suimti 20 parų, vėliau jam paskirta kita kardomoji priemonė – apykojė.

Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės, nuotrauka-1 Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės, nuotrauka-2 Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės, nuotrauka-3 Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės, nuotrauka-4 Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prabangaus automobilio Volvo vagystės, nuotrauka-5

Už nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą arba realizavimą įtariamajam gali grėsti laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Klaipėdos apskr. VPK
Volvo pavogtas automobilis prabangus automobilis automobilio vagystė klaipėdietis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859