Klaipėdos pareigūnai daugiau dėmesio skyrė pėstiesiems ir dviratininkams

Klaipėdos pareigūnai daugiau dėmesio skyrė pėstiesiems ir dviratininkams

Praėjusią savaitę Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai akyliau kontroliavo, ar saugiai eisme dalyvauja pėstieji ir dviratininkai, ar naudoja atšvaitus, ryškiaspalves liemenes, kitus Kelių eismo taisyklėse numatytus saugos elementus, ir ar vairuotojai tinkamai vykdo pareigas šių eismo dalyvių atžvilgiu.

Klaipėdos apskrityje per savaitę iš viso buvo nustatyti 166 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. 57 vairuotojai nepraleido žmonių, ėjusių per pėsčiųjų perėjas, taisykles pažeidė ir 13 pėsčiųjų. 49 vairuotojai neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 18 nesegėjo saugos diržų, 13 kirto sankryžas degant draudžiamam šviesoforo signalui.

13 Kelių eismo taisyklių pažeidimų nustatė ir Rietavo pareigūnai, priežiūrėję tvarką didžiausiame Vakarų Lietuvos turguje. Iš jų – trys vairuotojai vairavo transporto priemones neatlikę privalomos techninės apžiūros, dar trys – nesegėjo saugos diržų. Dėl netinkamo kaukių dėvėjimo Rietavo turguje pareigūnai įspėjo 157 lankytojus ir 37 prekiautojus.

Kretingos rajono pareigūnai penktadienį, birželio 5 d., vykdė priemonę neblaiviems vairuotojams išaiškinti. Per kelias valandas buvo patikrinta 91 transporto priemonė. Vienam, 1973 m. gimusiam, „Audi A6“ vairavusiam vyrui buvo nustatytas 2,05 prom. neblaivumas, dar keturi vairuotojai buvo vartoję alkoholinių gėrimų, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Mobiliu greičio matuokliu per praėjusią savaitę užfiksuoti 622 greičio viršijimo atvejai.

Klaipėdos apskr. VPK
kelių policijos reidai policijos reidai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,862