Oficialiai pristatytas krepšinio turnyras, vyksiantis liepą Palangoje

Oficialiai pristatytas krepšinio turnyras, vyksiantis liepą Palangoje

Pasiruošimas didelio susidomėjimo sulaukusiam „Hoptrans 3x3“ turnyrui įgauna pagreitį –  ketvirtadienį jis oficialiai pristatytas spaudos konferencijoje.

Liepos mėnesį Palangoje vyksiantį turnyrą Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija rengia kartu su Lietuvos krepšinio lyga (LKL).

Vardinis turnyro rėmėjas – Europoje puikiai žinoma logistikos įmonių grupė „Hoptrans“.

„Šiuo ekonomiškai sunkiu laikotarpiu neįprasta remti sportą ir kultūrą, bet mes esame kitokie. Norime tęsti savo tradiciją padėti krepšiniui ir būti socialiai atsakinga įmone.

Siekiame palaikyti populiariausią Lietuvoje sporto šaką, suteikti kompensaciją už anksčiau laiko pasibaigusį LKL sezoną“, – sakė „Hoptrans Holding“ valdybos pirmininkas Vytas Volkevičius.

Prie renginio organizavimo taip pat prisideda ir oficialaus turnyro statusą jam suteiksianti Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) bei Lietuvos krepšinio federacija (LKF).

Planuojama, kad turnyre dalyvaujantys krepšininkai surinks pakankamai FIBA 3x3 reitingo taškų, leisiančių jiems dalyvauti atrankoje į Tokijo olimpiadą.

Pasak LKF generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, tai – puiki proga surinkti kuo stipresnę rinktinę ir realiai kovoti dėl kelialapio į olimpines žaidynes.

„Turime šansą matyti dvi Lietuvos krepšinio rinktines olimpinėse žaidynėse. Prieš trejus metus niekas netikėjo, kad būsime tokioje pozicijoje.

Noriu pabrėžti, kad tai yra unikalus projektas visame pasaulyje – būsime pirmieji, kurie sujungia pagrindinę lygą ir 3x3 krepšinį. Žaidėjams tai bus šansas įrodyti savo vertę ir galbūt ateityje atstovauti Lietuvai“, – teigė M. Špokas.

„Hoptrans 3x3“ turnyre varžysis devyni LKL klubai: Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“, Panevėžio „Lietkabelis“, Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“, Prienų „CBet“, Alytaus „Sintek-Dzūkija“, „Šiauliai“ bei Kėdainių „Nevėžis“.

Prie jų prisidės trys 3x3 krepšinio ekipos, tarp kurių – ir FIBA 3x3 pasauliniame reitinge šeštą vietą užimanti Šakių „Vytis–Gulbelė“.

„LKL labai entuziastingai sutiko dalyvauti šiame projekte. 3x3 krepšinis tampa vis populiaresnis, ne be reikalo jį įtraukė į olimpiadą. Tikiuosi, kad mūsų projektas bus ilgalaikis“, – sakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

M. Špokas pridūrė, jog bus įdomu pamatyti LKL žaidėjus trijulių krepšinyje.

„Save aikštėje išbandys aukšto lygio krepšininkai. Jie bus ne visai savo amplua, turės prisitaikyti prie specifikos“, – pasakojo LKF generalinis sekretorius.

„Hoptrans 3x3“ turnyrą sudarys trys atrankos (liepos 3–4 d., 10–11 d., 16–17 d.) bei vienas finalinis etapas (liepos 24–25 d.) Prizinis turnyro fondas – 74  tūkst. eurų.

LKL.lt
Hoptrans 3x3“ turnyras Palanga krepšinis LKL krepšinio turnyras Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859