LRT laidoje "Neatpažintas meras" dalyvavęs Šarūnas Vaitkus: „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“

LRT laidoje "Neatpažintas meras" dalyvavęs Šarūnas Vaitkus: „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“

Tapę laidos „Nepažintas meras“ dalyviais merai susidūrė su iššūkiais: nuo reikalavimo nupirkti šuniuką iki kaltinimų pažeidus teisės aktus.

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laida „Nepažintas meras“ vėl sugrįš į jau aplankytus miestus – Radviliškį, Trakus, Palangą ir Šakius. LRT žurnalistas Edvardas Kubilius aiškinsis, ar prieš kameras duoti pažadai jau įvykdyti ir gyventojų iškeltos problemos – išspręstos. Laidoje taip pat paaiškės, su kokiais iššūkiais teko susidurti patiems merams po to, kai jie tapo laidos dalyviais.

Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, pats įsitikinęs, kad sunkiau judantiems žmonėms miesto poliklinikos antrasis aukštas yra beveik nepasiekiamas, tąsyk žadėjo, kad gydymo įstaigoje turėtų atsirasti liftas. Dar viena gyventojų įvardinta problema, kurią sprendė neatpažįstamai perrengtas meras, – vėjo perpučiama autobusų stotelė išdaužtu stiklu.

Trakų merei Edita Rudelienė teko aiškintis, kodėl neveikia viešasis tualetas ir kada bus sutvarkytas pėsčiųjų takas, vedantis link pilies.

Tuo metu Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juoksis filmavimo komandos aplankytas meras.

Su kur kas nemalonesniais iššūkiais po laidos susidūrė Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis, sulaukęs priekaištų iš kolegų. „Neva pažeidžiau asmens duomenų apsaugos reglamentą, kad esą slapta sekiau darbuotojus“, – apžvalginėje „Nepažintas meras“ laidoje pasakos E. Pilypaitis.

Kaip merams sekėsi spręsti laidose iškeltas problemas ir su kokiais naujais iššūkiais jie susidūrė po jų transliacijos, pamatysite LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“ šį trečiadienį 21.30 valandą.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leido žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleido kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

LRT laida Neatpažintas meras dalyvis Šarūnas Vaitkus
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924