Augintinių šeimininkams priminta - būtina paisyti Gyvūnų laikymo taisyklių

Augintinių šeimininkams priminta - būtina paisyti Gyvūnų laikymo taisyklių

Reaguodami į Palangos miesto gyventojų bei svečių skundus, gegužės 8 d. nuo ankstaus ryto, t.y., po 7 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnais vykdė patikrinamąją akciją Šventosios ir Palangos paplūdimiuose, kurios metu buvo tikrinama, kaip Palangos miesto gyventojai bei svečiai laikosi Gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių.

Reido metu trims augintinių laikytojams buvo pritaikytos administracinio poveikio priemonės - įspėjimai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 346 straipsnio pirmoje dalyje numatytą Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą.

Augintinių savininkams buvo priminta, jog būtina laikytis Gyvūnų laikymo taisyklių, išdalinti informaciniai lankstinukai apie Gyvūnų laikymo taisykles Palangos mieste, ypač akcentuotas užkrečiamųjų ligų pavojus, kylantis dėl gyvūnų ekskrementų nesurinkimo, bei priminta apie už pažeidimus numatomą administracinę atsakomybę.

Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai,  siekdami užtikrinti tinkamą gyvūnų priežiūrą ir švarą, mieste ir paplūdimiuose planuoja nuolat vykdyti patikrinamuosius reidus, kurių metu asmenims, pažeidusiems Gyvūnų laikymo taisykles, bus taikomos administracinių nusižengimų kodekse numatytos sankcijos.

Augintinių šeimininkams priminta - būtina paisyti Gyvūnų laikymo taisyklių, nuotrauka-1

Gyventojus raginame laikytis Gyvūnų laikymo taisyklių, o matančius, kad vedžiojamo gyvūno šeimininkas nerenka ekskrementų, kviečiame paraginti tai padaryti ir priminti, kad augintinio šeimininkas turi atlikti pareigą, kad tai yra normalus ir būtinas veiksmas, ilgainiui virstantis geru įpročiu.

Palangos miestas gyventojai svečiai skundai Viešosios tvarkos skyrius darbuotojai Palangos miesto policijos komisariatas pareigūnai yvūnų laikymo taisyklės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,923