Palangos dienos iš paukščio skrydžio

Palangos dienos iš paukščio skrydžio

Šiandien, kovo 30 diena – Palangos krašto prijungimo prie Lietuvos diena. Būtent šią dieną prasidėdavo renginių ciklas PALANGOS DIENOS. Renginiai vykdavo visą savaitę, iki miesto vardo gimtadieniu vadinamos balandžio 5 dienos. Deja, dėl susiklosčiusių aplinkybių visame pasaulyje, šiais metais renginiai atšaukti. 

Kviečiame prisiminti Palangai svarbias datas ir pavartyti nuotraukų albumą, kuriame gražiausi mūsų Palangos kurorto vaizdai užfiksuoti iš paukščio skrydžio. Nuotraukų autorius Tautvydas Lubys.

Esant galimybei, kviečiame vietos gyventojus ir įstaigas, nuo kovo 30 d. iki balandžio 5 d., savo pastatų fasadus papuošti Palangos miesto vėliavomis. 

#didžiuojuosbūdamaspalangiškiu

#palangosvėliavossavaitė

Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-1, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-2, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-3, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-4, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-5, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-6, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-7, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-8, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-9, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-10, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-11, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-12, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-13, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-14, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-15, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-16, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-17, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-18, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-19, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-20, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-21, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-22, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-23, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-24, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-25, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-26, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-27, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-28, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-29, Tautvydas Lubys Palangos dienos iš paukščio skrydžio, nuotrauka-30, Tautvydas Lubys
Palangos dienos paukščio skrydis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,92