Paskelbtas laikas ir vietos, kurias „Atostogų parke“ lankė COVID-19 užsikrėtęs žmogus

„Atostogų parko“ nuotr.
„Atostogų parko“ nuotr.

NVSC Telšių skyrius informavo, kad susirgęs asmuo buvo „Atostogu parke“ kovo 10 d. nuo 18:30 iki 21:30 val.

Žmogus lankėsi šiose zonose:

  • Pagrindinėje zonoje
  • Kavinėje po stogu prie baseino
  • Lauko 2-uose šiltuose baseinuose
  • „Gintaro“ ir „Lietuviškoje“ pirtyse
  • Duše.

Kovo 15 dieną spaudoje pasirodė klaidinga informacija

Informacija apie koronavirusu (Covid-19) sergantį asmenį, galimai leidusį laiką „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje, „Atostogų parko“ vadovybė sužinojo iš spaudos kovo 15 dienos (sekmadienio) popietę. Tuo metu kai kurie žiniasklaidos šaltiniai pateikė netikslią ir klaidingą informaciją apie tai, kad koronavirusu (Covid-19) sergantis asmuo „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje galimai ilsėjosi kovo 11 dieną.

Pastarąsias dvi savaites – sustiprinta patalpų dezinfekcija

Lankytojų ir viešbučio svečių sveikata ir saugumas – didžiausios sveikatinimo ir gydymo komplekso „Atostogų parkas“ vertybės. Tik sužinojus apie didėjančią COVID-19 viruso grėsmę – jau daugiau nei dvi savaites – visos  sveikatinimo ir gydymo komplekso „Atostogų parkas“ patalpos ir paviršiai dėl lankytojų saugumo buvo papildomai, dažniau nei įprasta, valomi dezinfekcinių savybių turinčiu skysčiu, patalpos papildomai vėdinamos nustatytais intervalais. Visą šį laikotarpį buvo atidžiai laikomasi tuo metu galiojusių Vyriausybės ir SAM nurodymų ir rekomendacijų.

Nemokama koronaviruso (Covid-19) karštoji linija tel. 1808

Primename, kad Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nurodymu trumpuoju numeriu 1808 veikia koronaviruso karštoji linija arba tel. 85212 4098.  

Lietuvos Vyriausybės oficialioje interneto svetainėje pateikiamais duomenimis, paskambinę į koronaviruso karštąją liniją, gyventojai konsultuojami pagal specialų sudarytą, struktūrizuotą, skaitmeninį algoritmą, pritaikytą priimti ir apdoroti iškvietimus, nustatyti reikiamą pagalbos lygį ir rekomendacijas. Linijos specialistai patars saviizoliacijos, Covid-19 prevencijos ir kitais klausimais. Esant poreikiui skambinantysis bus sujungiamas su GMP dispečerine.

Gerbiame visus sąmoningus žmones, kurie laikosi visų SAM ir Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų, esame sukrėsti žinios, kad kai kurie grįžę iš užsienio šalių jų nesilaiko. Tik atsakingas žmonių elgesys gali padėti suvaldyti COVID-19 viruso plitimą.

atostogų parkas koronavirusas klaipėdoje koronavirusas lietuvoje
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917