Klaipėdoje iš ligoninės pasišalinusiam galimai Korona virusu užsikrėtusiam vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas

Klaipėdoje iš ligoninės pasišalinusiam galimai Korona virusu užsikrėtusiam vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas

Klaipėdos apskrities policija informuoja visuomenę, jog esant visuotinai pandemijai policijos pareigūnai griežtai reaguos į piliečių nepaklusnumą privalomiems medikų nurodymams ir grėsmės visuomenei kėlimą.

Šiandien, kovo 14 d., uostamiesčio pareigūnams pranešta, jog iš ligoninės Liepojos g., Klaipėdoje, savavališkai pasišalino 1988 m.gimęs vyras, kuriam pagal pirminius požymius medikai įtarė galimą Koronos virusą COVID-19. Turimais duomenimis iš pradžių vyras pats išsikvietė medikus ir GMP buvo nugabentas į gydymo įstaigą, tačiau vėliau savavališkai iš jos pasišalino taip sukeldamas grėsmę kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga liga. Netrukus vyras rastas savo namuose, jis perduotas medikams.

Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 277 str. 2 dalį - asmuo, kuris būdamas medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą ir įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis bendraudamas su žmonėmis, sukėlė pavojų kitam asmeniui užsikrėsti pavojinga infekcine liga, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu ar areštu.

Policija primena, jog pandemijos metu visuomenė privalo griežtai laikytis medikų ir vyriausybės nurodymų ir apribojimų. Už grėsmės visuomenei kėlimą bus taikoma įstatymų numatyta atsakomybė.

Klaipėdos apskr. VPK
Klaipėdos ligoninė Koronos virusas COVID-19 vyras ikiteisminis tyrimas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,915