Po atšauktų pasirodymų – tiesioginė Jurgos koncerto transliacija internetu iš tuščios Šv. Kotrynos bažnyčios

Po atšauktų pasirodymų – tiesioginė Jurgos koncerto transliacija internetu iš tuščios Šv. Kotrynos bažnyčios

Dėl koronaviruso prevencijos Lietuvoje atšaukus visus renginius, Jurga muzikos gerbėjams dovanos tiesioginę savo koncerto transliaciją. Specialus koncertas „Nebijok“, simboliškai pavadintas pagal vieną žymiausių dainininkės hitų, įvyks šį sekmadienį, kovo 15 dieną, 19 valandą, visiškai tuščioje Šv. Kotrynos bažnyčioje ir bus nemokamai transliuojamas internetu.

„Koncertas „Nebijok“ yra palaikymas ir pozityvumo perdavimas visiems Bro ir Se – tiek muzikantams, tiek klausytojams, kurie dabar yra šiek tiek ar net labai išsigandę dėl šios situacijos ir, svarbiausia, mūsų visų sveikatos“, – koncerto idėją pristato Jurga. „Mes su grupe labai pasistengsime paskleisti ramybę ir pačias šviesiausias emocijas visiems, kas mūsų koncertą stebės savo namuose.“

Anot Jurgos, koncertas organizuojamas visiškai nemokamai, bendraminčiams išreiškus palaikymą šiai pozityviai idėjai. Pasirodymą organizuoja muzikos agentūra M.P.3, patalpas jam dovanoja Šv. Kotrynos bažnyčia. Visą reikalingą įrangą koncertui neatlygintinai suteikia garso inžinierius Jurgis Stasikėlis ir „Šviesiai garsiai“, o jį filmuoja ir transliaciją užtikrina „Dazzle MEDIA“. Laikantis koronaviruso prevencijos rekomendacijų, klausytojai į koncertą patekti negalės.

Mintis surengti koncertą be žiūrovų kilo perkėlus artimiausius Jurgos „Pavasario turo“ pasirodymus. Reaguojant į vyriausybės sprendimą, kovo 20 dieną Palangoje, muzikos klube „Vandenis“ turėjęs įvykti koncertas perkeltas į gegužės 30 dieną, o kovo 28 dienos koncertas Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“ – į spalio 22 dieną. Taip pat į kitą datą, kuri bus pranešta vėliau, planuojama perkelti ir šiandien Druskininkuose, muzikos klube „Kolonada“ turėjusį įvykti koncertą.

Sekmadienio transliacijos metu Jurga atskleis kelias naujas dainas iš būsimo, šį pavasarį pasirodysiančio savo albumo. Pasirodyme skambės naujausios jos dainos „Kelionė laiku“ ir „Švyturiai“ bei vienas dar niekur negirdėtas kūrinys. Į programą Jurga įtrauks pačias gražiausias, šviesos ir džiaugsmo dainas, tarp kurių „Nebijok“, „Aukso pieva“, „Dance“ ir kiti gerbėjų pamilti kūriniai.

Jurgos ir jos grupės koncertas „Nebijok“ bus transliuojamas tiesiogiai internetu šį sekmadienį, kovo 15 dieną, nuo 19 valandos. Tiesioginės transliacijos nuoroda bus atsiųsta sekmadienį. Šia nuoroda, kuri sekmadienį taip pat atsiras dainininkės paskyroje „Facebook“ tinkle, kviečiama dalintis ir retransliuoti.

Jurga koncertas transliacija internetu tiesiogiai Šv. Kotrynos bažnyčia
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,918