„Palangos Kuršiai“ atsisveikino su Quincy Tayloru ir Luka Zaharijevičiumi

 „Palangos Kuršiai“ atsisveikino su Quincy Tayloru ir Luka Zaharijevičiumi

„Palangos Kuršiai“ paskelbė, kad atsisveikino su dviem savo legionieriais 28-erių 183 cm ūgio amerikiečiu Quincy Tayloru ir ir 24-erių 203 cm ūgio kanadiečiu Luka Zaharijevičiumi

„Neįtikėtina, kaip viskas gali pasisukti per nepilnas 24 valandas. Dar vakar Quincy ir Luka kovėsi padėdami mūsų komandai per pratęsimą išplėšti pergalę varžovų teritorijoje, o jau šiandien, dėl susidariusios situacijos, išlydime „Palangos Kuršių“ šeimos narius kelionei namo. Dar užvakar niekas apskritai apie šį scenarijų negalėjo pagalvoti.

Tačiau slogią visų mūsų nuotaiką papildo suvokimas, kad šeima, sveikata ir namai yra svarbiausios vertybės. Todėl džiaugiamės žinodami, kad Quincy ir Luka priėmė teisingą sprendimą, leisiantį užtikrinti šių vertybių saugumą. Be abejonės, šis atsisveikinimas nėra toks, kokio norėjo ir mūsų legionieriai, ir komanda, ir jos bendražygiai. Visgi turime šią situaciją priimti aukštai iškelta galva, dėkodami už nuoširdų atsidavimą mūsų bendruomenei.

Nenustokime vertinti ir kovoti dėl tų, kuriuos vadiname šeima, nes kas ten žino, ką mums pasaulis yra paruošęs rytoj“, – rašoma „Palangos Kuršių“ feisbuko paskyroje.

Palangos komandos amerikietis Quincy Tayloras su 20,7 taško vidurkiu buvo rezultatyviausias šio sezono krepšininkas. Jis taip pat atkovojo po 4,1 kamuolio ir atliko po 4,1 rezultatyvaus perdavimo.

L. Zaharijevičius įmesdavo po 8 taškus ir atkovodavo po 6,4 kamuolio.

Naujų žaidėjų registracija VIKINGLOTTO-NKL jau baigėsi.

Primename, kad likusios VIKINGLOTTO-NKL reguliariojo sezono rungtynės vyks už uždarų durų. Tai nuspręsta atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą, jog artimiausias dvi savaites sporto renginiai privalo būti organizuojami už uždarų durų.

nklyga.lt
VIKINGLOTTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Quincy O'Neal Taylor Luka Zaharijevic
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917