Ekstremalios situacijos metu „Ignitis“ savitarnos sistemoje nebeliko aptarnavimo mokesčių

Ekstremalios situacijos metu „Ignitis“ savitarnos sistemoje nebeliko aptarnavimo mokesčių

Lietuvoje tęsiantis ekstremaliai situacijai dėl galimo naujojo koronaviruso plitimo, savitarnos svetainėje e.ignitis.lt panaikinti aptarnavimo mokesčiai už visas platformoje atliekamas įmokas. Nuliniai aptarnavimo mokesčiai „Ignitis“ savitarnos sistemos klientams įsigaliojo kovo 13 d. vidurnaktį ir bus taikomi iki ekstremalios situacijos šalyje pabaigos. Taip bendrovė skatina gyventojus šiuo laikotarpiu laikytis karantino.

„Raginame saugoti save – venkite masinio susibūrimo vietų ir už viską atsiskaitykite internetu. Pamokykite ir savo pagyvenusius tėvus bei senelius, arba tiesiog įmokas atlikite už juos. Nuliniai mokesčiai jau galioja, ir galios kol šalyje bus ekstremali situacija“, – teigia „Ignitis grupės“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

e.ignitis.lt platformoje galima atsiskaityti už daugiau nei 250 skirtingų tiekėjų paslaugas – elektrą, dujas, vandenį, šilumą, būsto administravimą, ryšio paslaugas, atliekų išvežimą, apsaugos paslaugas ir kita. Taip pat čia, neišėjus iš namų, galima išspręsti ir visus kitus su elektra ir dujomis susijusius klausimus – deklaruoti rodmenis, pasitikslinti mokėtinas sumas, užsakyti pažymas ar persirašyti sutartis.

Reaguojant į ketvirtadienį šalies Vyriausybės priimtas kovos su viruso plitimu priemones, „Ignitis grupės“ įmonių darbuotojams, turintiems vaikų iki 14 metų, sudarytos galimybės dirbti iš namų. Darbuotojams, neturintiems nuotolinio darbo galimybės, bus forminama prastova ne dėl darbuotojo kaltės ir mokamas 50 proc. dydžio darbo užmokestis.

Nuo kovo 13 dienos visoje Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmės draudžiami masiniai renginiai. Šiuo metu jau yra atšaukti visi kultūros, pramogų, sporto, laisvalaikio ir kiti renginiai, laikinai sustabdyta kino teatrų, teatrų, muziejų bei sporto klubų veikla. Masiniai renginiai uždarose patalpose Lietuvoje nevyks iki kovo 27 d. Nuo kovo 16 dienos iki kovo 27 dienos taip pat bus nutrauktas ugdymo procesas visose šalies ugdymo įstaigose.

Šiuos sprendimus ketvirtadienį priėmė Vyriausybės ir Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro atstovai.

Ignitis savitarnos sistema aptarnavimo mokestis Ekstremali situacija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932