Imasi priemonių: „Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu

Imasi priemonių: „Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu

Šalyje atšaukiant visus masinius renginius, „Eurovaistinė“ siūlo dar vieną galimybę įprastai konsultacijai vaistinėje, rūpimus klausimus vaistininkui galima užduoti ir telefonu. Nesilankydami gydymosi įstaigose klientai jau nuo praėjusios savaitės gali pratęsti vaistų receptus.

„Eurovaistinė“ jau vasario pabaigoje ėmėsi dažnesnės vaistinių dezinfekcijos, atsisakė pirkinių krepšelių vaistinėse naudojimo, pasak komunikacijos vadovės Lauros Bielskės, svarstomi įvairiausi sprendimai, kad klientų aptarnavimas būtų kuo profesionalesnis, o dirbti vaistininkams būtų kuo saugiau.

„Reaguodami į aktualijas atšaukėme senjorams skirtus renginius vaistinėje, nes tai yra, ko gero, didžiausioje rizikoje šiuo metu atsidūrusi visuomenės grupė. Siekiame išvengti papildomo pavojaus jų sveikatai. Ir toliau įprastai aptarnaujame visus klientus, papildomai senjorams siūlome dar ir konsultacijas telefonu“, – komentuoja „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė L. Bielskė.

Su klientais telefonu bendraujantis farmacinės informacijos specialistas Laurynas Rukas sako, kad pastaruoju metu pasikonsultuoti telefonu nori vis daugiau klientų. „Klausimų kyla įvairių – nuo patarimo, ką reikėtų turėti savo namų vaistinėlėje, kokie patvirtinti koronaviruso simptomai, kokiu numeriu skambinti norint pranešti apie galimai užsikrėtusį asmenį, iki prašymo priminti, kaip derinti vaistus ir kokiu dažnumu juos vartoti“, – sako specialistas.

Pasak jo, ypač svarbu nenutraukti gydymo ir lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims pasirūpinti tinkamu vaistų vartojimu. Jau praėjusią savaitę priimtas sprendimas, kad pacientų vartojami vaistai, medicinos pagalbos priemonės (MPP), įskaitant ir kompensuojamąsias, gali būti pratęsiami be apsilankymo pas šeimos gydytoją, užtenka tiesiog paskambinti į savo gydymo įstaigą ir pakalbėti su savo šeimos gydytoju.

Vaistininkai teigia, kad ši galimybė ypač naudinga, nes žmonės baimindamiesi užkrato be svarbios priežasties nenori eiti į gydymo įstaigas.

Klientai rūpimais klausimais, kviečiami kreiptis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. nemokama linija 8 800 50005.

Eurovaistinė konsultacijos konsultacijos telefonu senjorai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,918