„Palangos Kuršių“ pergalei Tauragėje prireikė pratęsimo

Nuotr. NKL
Nuotr. NKL

Pergalę per pridėtą laiką Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo „Palangos Kuršiai“ (18-20), kurie išvykoje 96:95 (21:17, 17:29, 22:23, 20:11, 16:15) nugalėjo Tauragės krepšinio klubo (8-30) krepšininkus.

Iki pratęsimo pabaigos likus 51 sekundei „Kuršiai“ pirmavo dviem taškais (91:89) ir tauragiškių padėtį dar labiau pablogino taikliais baudų metimais – 93:89.

Oskaras Pleikys po pusės minutės pataikė vieną iš dviejų baudų, Mindaugas Reminas atsakė tuo pačiu, o Ernestas Serkevičius, likus 14 sekundžių, šovė iš toli ir iki minimalaus sumažino „Kuršių“ pranašumą – 93:94.

Po dviejų sekundžių M. Reminas išprovokavo varžovo pražangą ir realizavo du baudų metimus, o likus 6 sekundėms E. Serkevičius netaikliai atakavo iš toli – palangiškiai pirmavo 96:93.

Nors Rokas Bendikas atkovojo kamuolį puolime ir paskutinėmis mačo akimirkomis pataikė dvitaškį iš po krepšio, to nepakako, kad tauragiškiai išlygintų rezultatą – „Kuršiai“ šventė pergalę.

Naudingiausiai svečių gretose rungtyniavo ir komandą į pergalę atvedė Karolis Sapiega, per 23 minutes pelnęs 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei taip užfiksavęs 23 balų efektyvumą.

Tuo metu šeimininkų komandoje geriausiai atrodė E. Serkevičius, kuris per 39 minutes įmetė 32 taškus (3/8 dvit., 6/14 trit., 8/12 baud. met.) ir surinko 23 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Ernestas Serkevičius 32 (6/14 trit., 23 naud. bal.), Oskaras Pleikys (18 atk. kam.), Karolis Babkauskas (7 rez. perd.) ir Arminas Bergaudas (8 atk. kam.) po 13, Liudas Valantinas 11, Justinas Bardauskas 9.

„Palangos Kuršiai“: Mindaugas Reminas 25, Quincy Tayloras 19 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 15, Laurynas Liučinskas 14 (12 atk. kam.), Karolis Sapiega 10 (8 atk. kam., 23 naud. bal.), ..., Luka Zaharijevičius 5 (8 atk. kam.).

nklyga.lt
VIKINGLOTTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Tauragės krepšinio klubas Rungtynių žaidėjas Karolis Sapiega