Saulius Rackevičius apgynė Palangos absoliutaus šachmatų čempiono titulą

2020 m. vasarį buvo pagerbti geriausi 2019 m. Palangos šachmatų pirmenybių žaidėjai. I –ą vietą visose šachmatų rungtyse (klasikiniai, greitieji ir “žaibo” ) užėmė Saulius Rackevičius ir 4-ą kartą iš eilės tapo absoliučiu Palangos šachmatų čempionu. II –ą vietą klasikinių ir greitųjų šachmatų pirmenybėse užėmė Eimutis Židanavičius. Absoliučioje įskaitoje jis taipogi liko antras. III-ą vietą klasikinių šachmatų ir ”žaibo” pirmenybėse užėmęs Andrius Ogiala, trečias buvo ir absoliučioje įskaitoje. Ketvirtą vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Vilius Martusevičius. Klaipėdietis Rūtenis Pikšrys, užėmęs III-ą vietą greitųjų šachmatų pirmenybėse, absoliučioje įskaitoje liko penktas. Į geriausiųjų Palangos šachmatininkų absoliučioje įskaitoje šešetuką dar pakliuvo šachmatų veteranas Petras Adomaitis.

Be stipriausių Palangos šachmatininkų šešetuko pažymėtini dar keli šachmatininkai. Tai Vytautas Pocius, kuris “žaibo” pirmenybėse užėmė II-ą vietą, bet, deja, nedalyvavo klasikinių ir greitųjų šachmatų varžybose, todėl bendroje įskaitoje liko septintas bei vienintelis Palangos gimnazijos moksleivis, garbingai kovęsis su suaugusiais priešininkais – tai Renaldas Narbutas (buvęs Palangos šachmatų čempiono Sauliaus Rackevičiaus mokinys).

2019 m. klasikinių šachmatų pirmenybėse dalyvavo iš viso 9 žaidėjai, o “žaibo” – 14. Populiariausia rungtis - greitieji šachmatai – sutraukė didžiausią dalyvių skaičių – net 21.

Linkime, kad šachmatai Palangoje populiarėtų ir dalyvių būtų dar daugiau!

Dėl dalyvavimo varžybose galima skambinti tel. +370 647 22574 (Palangos šachmatų mėgėjų klubo vadovui ir treneriui Sauliui Rackevičiui).

Saulius Rackevičius apgynė Palangos absoliutaus šachmatų čempiono titulą, nuotrauka-1

Palangos šachmatų mėgėjų klubo inf.

Saulius Rackevičius Palangos šachmatų čempionas Palanga šachmatai Palangos šachmatų mėgėjų klubas Eimutis Židanavičius Andrius Ogiala Vilius Martusevičius Rūtenis Pikšrys Petras Adomaitis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.