Antroje mačo dalyje nurūkę „Palangos Kuršiai“ nutraukė „Jonavos“ pergalių seriją

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė „Palangos Kuršių“ (16-19) krepšininkai.

Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose 94:72 (19:23, 25:19, 23:11, 27:19) pranoko „Jonavos“ (14-21) krepšininkus, kurie prieš tai buvo pasiekę penkias pergales paeiliui.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Luka Zaharijevičius pataikė dvitaškį, Mykolas Dieninis smeigė tritaškį, o kanadietis pridėjo dar vieną dvitaškį ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 63:53.

Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje M. Dieninis realizavo baudas, L. Zaharijevičius pridėjo tikslų dvitaškį ir lemiamą ketvirtį palangiškiai pasitiko turėdami 14 taškų persvarą (67:53).

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui mačo nugalėtojas klausimų nebekėlė. Aidas Viskontas realizavo dvitaškį, o Taurantas Tamošiūnas atseikėjo tritaškį ir „Palangos Kuršių“ pranašumas pasiekė 20-ies taškų ribą – 75:55.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs L. Zaharijevičius pelnė 14 taškų (7/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Aidas Viskontas (7/7 dvit., 1/5 trit.) ir Quincy Tayloras (6/14 dvit.) po 18, Luka Zaharijevičius 14 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Mindaugas Reminas 11 (3/6 trit.), Mykolas Dieninis 10 (7 atk. kam.).

„Jonava“: Modestas Žauneriūnas 21 (5/6 trit.), Martynas Pacevičius 16 (7/15 dvit., 9 atk. kam.), Ianas Gardeneris 14 (4/5 trit.).

nklyga.lt
VIKINGLOTTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Jonavos „Jonava“ Rungtynių žaidėjas Luka Zaharijevic