Savaitės rungtynėse – „Palangos Kuršių“ ir „Jonavos“ kova bei R. Kaukėno paramos fondo akcija

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.
ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Šiandien VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse pajūryje „Palangos Kuršiai“ priims „Jonavos“ klubą, o šį 19.30 val. prasidėsiantį mačą bus galima stebėti per Info TV televiziją ir Delfi TV internetinę platformą.

Šįsyk VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynės neapsiribos vien kova ant parketo. „Palangos Kuršiai“ kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe jau antrus metus skatina kovą už aikštelės ribų, vykdydami paramos rungtynes, kurių metu visos žiūrovų suaukotos lėšos atiteks onkologine liga sergančios merginos svajonei išpildyti.

Prisidėti prie šios kovos yra kviečiami visi tiek Palangos arenoje vyksiančių rungtynių metu, tiek ir paremiant šią iniciatyvą „Palangos Kuršių“ internetinėje svetainėje.

Prieš dvi dienas šios dvi komandos tarpsusavyje susitiko Jonavoje, kurioje šeimininkai laimėjo 84:71.

Tose rungtynėse Jonavos ekipai 20 taškų pelnė ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Martynas Linkevičius. Modestas Žaunieriūnas įmetė 16 taškų, o Ianas Gardeneris ir Nojus Pankratjevas pridėjo po 13.

Palangiškiams 22 taškus surinko Quincy Tayloras, 14 – Laurynas Lučinskas.

„Jonavos“ komanda įmetė net 11 tritaškių iš 22 (50 proc.), o Pauliaus Barkaus treniruojami palangiškiai atsakė 4 tritaškiais iš 14 (29 proc.).

Tai buvo trečiosios šių klubų rungtynės tarpusavyje šį sezoną. Pirmuosius du mačus laimėjo „Kuršiai“ ir tik pastarajame mūšyje pirmąją pergalę pasiekė „Jonava“.

Šiuo metu „Palangos Kuršiai“ su 15 pergalių ir 19 pralaimėjimų antroje grupėje užima vienuoliktąją vietą. „Jonava“ žengia laipteliu žemiau su 14 pergalių ir 20 nesėkmių.

Šį sezoną „Palangos Kuršių“ lyderiu tapo Quincy Tayloras, kuris vidutiniškai lygoje pelno daugiausiai taškų – po 19,9. Aidas Viskontas prideda po 12 taškų ir 6,1 rezultatyvaus perdavimo (4 vieta lygoje).

„Jonavos“ komandoje Kahlilas Thomasas įmeta po 14 taškų ir atkovoja po 8,9 kamuolio (3 vieta lygoje). Martynas Linkevičius fiksuoja 12,9 taško rezultatyvumą, o Martynas Pacevičius ir Modestas Žaunieriūnas pelno po 11,3 taško.

„Palangos Kuršiai“ šį sezoną vidutiniškai renka po 81,9 taško (10 vieta), o „Jonavos“ ekipa pelno po 78,9 taško (12 vieta).

Palangiškiai iš žaidimo pataiko 47 proc. metimų (5 vieta lygoje), atkovoja po 38,4 kamuolio (8 vieta) ir atlieka po 18,2 rezultatyvaus perdavimo (9 vieta).

Tuo metu Nerijaus Zabarausko treniruojama „Jonava“ iš žaidimo įmeta 46 proc. metimų (8 vieta), atkovoja po 36,1 (11 vieta) ir perima po 7 kamuolius (10 vieta) bei atlieka po 16,7 rezultatyvaus perdavimo (13 vieta).

Savaitės rungtynės tarp Palangos ir Jonavos ekipų – šiandien 19.30 val. per Info TV ir Delfi TV.

nklyga.lt
VIKINGLOTTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Rimanto Kaukėno paramos grupė paramos rungtynės onkologine liga merginos svajonė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93