Nuo pirmųjų minučių dominavę „Palangos Kuršiai“ sutriuškino „Ežerūną“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

„Palangos Kuršiai“ (15-18) Vikinglotto-NKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Šį kartą Pauliaus Barkaus auklėtiniai savo aikštėje 103:74 (30:20, 23:14, 24:24, 26:16) sutriuškino Molėtų „Ežerūną“ (13-20).

Šeimininkai rungtynių tempą diktavo nuo pirmųjų susitikimo minučių ir po pirmojo kėlinio jų pranašumas siekė dviženklį (30:20), o į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis palangiškiams užtikrintai pirmaujant – 53:34.

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir 27-ąją dvikovos minutę skirtumas tarp komandų peržengė 30 taškų ribą – 74:43.

„Palangos Kuršius“ šiose rungtynėse į priekį vedė rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pagerinęs Luka Zaharijevičius. Kanadietis per 20 minučių įmetė 22 taškus (9/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„Palangos Kuršiai“: Luka Zaharijevičius 22 (9/14 dvit., 10 atk. kam., 31 naud. bal.), Quincy Tayloras 18 (8/12 dvit., 5 rez. perd., 21 naud. bal.), Laurynas Lučinskas 16 (23 naud. bal.), Robertas Keliačius 14 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Karolis Sapiega 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Dominykas Bučas 17 (5/7 trit.), Dominykas Zupkauskas 16 (4/6 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Justas Šukelis 14, Rokas Jukonis 11.