Pirmoje mačo pusėje dominavę palangiškiai Rietave nepasigailėjo „Lūšies“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė „Palangos Kuršiai“ (14-18), kurie išvykoje 98:68 (31:11, 22:13, 20:30, 25:14) nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-25) krepšininkus.

Pajūrio krepšininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kai patys įmetė 31 tašką, o varžovams leido surinkti tik 11. Antrajame ketvirtyje palangiškiai savo pozicijas dar labiau pagerino (po II kėl. – 53:24), tad antrai rungtynių pusei daug intrigos likę jau nebebuvo.

„Kuršiai“ varžovus gerokai pranoko kovoje dėl atšokusių kamuolių – patys sugriebė 47 kamuolius, kai „Lūšis“ vos 31.

Palangiškiai buvo pranašesni ir rezultatyvių perdavimų grafoje, kai 28 sykius rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugams. Tuo metu Rietave rungtyniavusi „Lūšis“ atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

Išskirtinį pasirodymą surengė Quincy Tayloras, kuris per 27 minutes įmetė 25 taškus (7/11 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.

„Lūšis“: Justas Košys 20 (5 atk. kam., 25 naud. bal.), Ugnius Mineikis 14, Mindaugas Čepauskas 12, Raimondas Matutis 10, Eimantas Žilius 9 (8 atk. kam.), Vidas Veryga 2 (5 atk. kam.).

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 25 (7 rez. perd., 6 atk. kam., 36 naud. bal.), Laurynas Lučinskas 14, Robertas Keliačius (6 atk. kam.) ir Luka Zaharijevičius (9 atk. kam.) po 11, Mindaugas Reminas 9 (5 rez. perd.), Karolis Sapiega 8 (9 atk. kam.), Edgaras Danys 7 (5 rez. perd.), Mykolas Dieninis 4 (5 atk. kam.), Aidas Viskontas 3 (6 atk. kam.).