Kviečiame į nemokamas tėvystės įgūdžių paskaitas

Kviečiame į nemokamas tėvystės įgūdžių paskaitas

Nemokamos tėvystės įgūdžių paskaitos. Lektorė Indrė Gaudiešiutė - dukra, sesuo, 14-mečio paauglio mama.  Edukologė, dula-gimdyvių, nėštukių padėjėja. Paskaitas tėvams veda jau beveik 10 metų. Mylimiausia tema – paauglystė, bet jai reikia ruoštis, kaip ir bet kuriam kitam gyvenimo etapui. Registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Vasario 19 d. 18.00 val. Kaip padėti išgyventi krizines situacijas vaikams ir paaugliams. Krizės. Jos būna amžiaus tarpsnių ir situacinės. Šio susitikimo tikslas pažvelgti į krizinę situaciją, ją pažinti. Bus dalijamasi, kaip ir kodėl svarbu reaguoti, kai vaikai, paaugliai,  o ir suaugusieji išgyvena sunkumus.

Vasario 20 d. 18.00 val. Kaip bendrauti? Šiame užsiėmime kalbėsime, o tiksliau praktikuosimės ir stengsimės įvaldyti aktyvų klausymą. Tai yra mokysimės būti puikiais klausytojais. Nes viena yra teorija, o kita – praktika. Įvairių pratimų, žaidimų pagalba šie įgūdžiai bus lengviau suvaldmi ir valdomi.

Vasario 26 d. 18.00 val. Priklausomybės. Kaip apie tai kalbėti su vaikais? Susitikimo metu pažvelgsime į priklausomybių psichologiją, panagrinėsime situacijas, atvejus. Aptarsime, ką turėtų padaryti tėvai, kad vaikai turėtų tvirtą nuomonę apie alkoholio, psichotropinių medžiagų vartojimo žalą.

nemokamai tėvystės įgūdžių paskaitos Palanga nemokamos paskaitos tėvai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939