„Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje

M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr.
M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr.

Pagreitį įgaunantis LKF projektas mergaitėms „Aukime kartu“ persirito į antrą sezono dalį ir savaitgalį Palangoje vyko antroji stovykla. Joje dalyvavo krepšininkės iš Klaipėdos, Plungės, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Kauno, Jurbarko ir Palangos. Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet MKL komandų krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį.

„Atvykau į Palangą, į „Aukime kartu“ projektą, kur dalyvauja daug stiprių mergaičių ir trenerė moko naujų judesių bei susipažįstame su naujomis draugėmis. Patiko, kad dirbome poromis, susipažinau su daug mergaičių, išmokau daug naujų pratimų ir buvo linksma juos atlikti“, – teigė projekte dalyvaujanti klaipėdietė Karina Budajeva.

Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris „Aukime kartu“ stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms.

Kita projekto „Aukime kartu“ stovykla kovo 13-15 dienomis vyks Panevėžyje. Po šios stovyklos bus atrinkta 15 mergaičių, kurios atstovaus Lietuvai Baltijos taurės turnyre.

„Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-1, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-2, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-3, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-4, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-5, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-6, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-7, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-8, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr. „Aukime kartu“ projektas svečiavosi Palangoje, nuotrauka-9, M.Baranauskas/Fotodiena.lt nuotr.
krepsinionamai.lt
LKF projektas mergaitėms „Aukime kartu“ krepšinis Palanga Lietuvos krepšinio federacija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939