Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Palangos Kuršiai“ susitvarkė su svečiais iš Tauragės

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) iškovojo „Palangos„Kuršių“ (13-18) ekipa.

Pauliaus Barkaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 99:68 (31:19, 28:9, 20:24, 20:16) susitvarkė su Tauragės krepšinio klubo (6-25) iššūkiu.

Šeimininkams solidų pranašumą susikrauti pavyko jau pirmoje rungtynių dalyje. Po sėkmingo pirmojo kėlinio palangiškiai turėjo 12 taškų pranašumą – 31:19.

Antrajame ketvirtyje „Kuršiai“ įjungė dar aukštesnę pavarą, kai Taurantas Tamošiūnas smeigė tritaškį, Karolis Sapiega pataikė dvitaškį, o laimėta atkarpa 20:5 jiems leido pirmauti 26 taškais (51:25).

Iš viso 19 taškų persvara antrąjį kėlinį laimėję šeimininkai ilsėtis išėjo pirmaudami 31 tašku – 59:28.

Nors trečiasis ir ketvirtasis kėliniai klostėsi kur kas atkakliau, pasivyti pabėgusių palangiškių Tauragės krepšinio klubas nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė K. Sapiega, kuris per 30 minučių pelnė 8 taškus (2/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 25 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Robertas Keliačius 19 (11 atk. kam.), Quincy Tayloras 17, Mindaugas Reminas 14, Taurantas Tamošiūnas 12, Laurynas Lučinskas 9 (6 atk. kam.), Karolis Sapiega 8 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Ernestas Serkevičius 17, Valerijus Anisimovas 14 (11 atk. kam.), Oskaras Pleikys, Karolis Babkauskas (10 rez. perd.) ir Justinas Bardauskas po 8.