„Palangos Kuršių“ sudėtyje – 15-metis Tadas Juozas Ruškys

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.
ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Jau rytoj antrojo Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) etapo kovas namuose pradėsiantys „Palangos Kuršiai“ mūšį su „Gargždais“ pasitiks kartu su nauju veidu komandos dvyliktuke. Palangos miesto ekipos sudėtyje – jauniausiu VIKINGLOTTO-NKL žaidėju tapsiantis 15-metis Tadas Juozas Ruškys. 

Jaunasis Palangos sporto centro auklėtinis jau spėjo pasimatuoti „Palangos Kuršių“ šarvus, atstovaudamas savo miesto komandą dvejose draugiško NKL ir Baltarusijos turnyro rungtynėse su Minsko „Tsmoki-2“. Palangos sirgalių numylėtiniu tapęs T. Ruškys abiejuose susitikimuose pelnė taškus bei dvikovas baigė teigiamais rodikliais naudingumo balų grafoje, taip padėdamas „Palangos Kuršiams“ nukalti dvi įtemptas pergales prieš svečius iš Minsko.

„Tadas su mūsų komanda sportuoja jau gana ilgą laiką, tačiau galimybė registruoti šį jauną žaidėją atsirado tik dabar, todėl džiaugiamės galėdami ja pasinaudoti. Tai vienas sparčiausiai kylančių jaunųjų Palangos krepšininkų, o vienas iš „Palangos Kuršių“ organizacijos tikslų ir yra suteikti galimybių mūsų bendruomenės žaidėjams pilnai išnaudoti savo potencialą bei visapusiškai augti, krepšinio aikštelėje ir už jos ribų. Tikimės, kad ši galimybė įkvėps Tadą bei kitus mūsų regiono talentus ir toliau kryptingai dirbti siekiant tikslų, leisiančių ateityje garsinti Kuršių kraštą“, – sakė klubo sporto direktorius Eimantas

VIKINGLOTTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Tadas Juozas Ruškys
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926