Paminėta Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena

Paminėta Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena

Palangos miesto savivaldybės darbuotojai pirmadienį, sausio 27 d., kartu su visu pasauliu paminėjo Tarptautinę holokausto aukų atminimo dieną bei prisijungė prie Pasaulio žydų kongreso inicijuotos pasaulinės akcijos „We remember“ – „Mes prisimename“.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus kartu su Savivaldybės administracijos specialistais pirmadienį apsilankė žydų žudynių vietoje Kunigiškių miške, kur 1941 m. spalio 12 d. buvo nužudyta bei palaidota apie 200-300 Palangos žydų bendruomenės moterų ir vaikų. Prie čia įrengto atminimo akmens uždegtos žvakelės ir pagal žydų tradicijas padėta po akmenį.

Pasaulio žydų kongresas, minint sausio 27-ąją – tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, kviečia visus prisijungti prie pasaulinės akcijos „We remember“ („Mes prisimename“), kuri skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą ir skleisti žinią, kad tai negali pasikartoti – nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.

Dalyvaujantys akcijoje kviečiami nusifotografuoti su užrašu We remember arba Mes prisimename ir dalintis savo nuotrauka socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes WeRemember arba MesPrisimename.

Pasaulio žydų kongresas pasaulinė akcija „We remember“ – „Mes prisimename“ Holokausto aukų atminimo diena
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926