Po dviejų ratų į silpnesniųjų grupę persikėlė „Palangos Kuršiai“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.
ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.

Stipresniame pogrupyje trečiajame ir ketvirtajame ratuose žais „Telšiai“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Šilutė“, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, Vilniaus „Perlas“, Kauno „Žalgiris-2“, Joniškio „Delikatesas“ ir Šakių „Vytis“.

Paskutiniame ture buvo likęs tik vienas klaustukas – ar „Gargždai“ iš aštuonetuko išstums Šakių „Vytį“. Toks scenarijus būtų įvykęs, jeigu „Delikatesas“ būtų pralaimėjęs Tauragėje, o „Vytis“ sukluptų prieš „Telšius“.

Visgi Joniškio ekipa Tauragėje iškovojo pergalę 90:63 ir po šio mačo paaiškėjo aštuonios stipriausios ekipos. „Vytis“ ir „Telšiai“ šiandien 19.30 val. susitiks VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse, kurias transliuos Info TV.

Jeigu šakiečiai pralaimės, jie liks su tokiu pačiu pergalių skaičiumi kaip ir „Gargždai“, bet užims aukštesnę vietą dėl geresnio tarpusavio rungtynių taškų balanso (+2 taškai).

Silpnesniųjų grupėje rungtyniaus „Gargždai“, „Palangos Kuršiai“, Molėtų „Ežerūnas“, Mažeikių „Ereliai“, „Jonava“, Šilalės „Lūšis“ ir Tauragės krepšinio klubas. Iš šių septynių ekipų keturi klubai pateks į atkrintamąsias, o kovas jose pradės nuo aštuntfinalio.

Trečiajame ir ketvirtajame ratuose stipresniųjų grupėje komandos tarpusavyje sužais po 14 rungtynių, o silpnesniųjų grupėje ekipos rungtyniaus po 12 kartų.

Kitą savaitę VIKINGLOTTO-NKL komandos ilsėsis, o naujose grupėse klubai startuos mėnesio pabaigoje, sausio 30-ąją.

nklyga.lt
VIKINGLOTTO-NKL Palangos Kuršiai“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926