Palangoje vyks Pasaulio Lietuvių Bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimas

Palangoje vyks Pasaulio Lietuvių Bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimas

Šią vasarą Palangoje į “Kurorto muziejų” rinksi Pasaulio Lietuvių Bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderiai. Vakar su Palangos savivaldybės komanda buvo aptariamos būsimo suvažiavimo detalės. Renginio eigoje planuojama kuo plačiau susipažinti su vietine bendruomene ir vietovės ypatumais taip pat aplankyti Šventają ir Kretingos apreiškimo vienuolyną.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos pirmininkė Ingrida Valatkienė, LR Seimo narys Antanas Vinkus, PLB pirmininkė Dalia Henke, Palangos mera...
Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos pirmininkė Ingrida Valatkienė, LR Seimo narys Antanas Vinkus, PLB pirmininkė Dalia Henke, Palangos meras Šarūnas Vaitkus, PLB atstovė Lietuvoje Vida Bandis.

Suvažiavimo liepos 14-17 d. pagrindiniai akcentai: Lietuvybė ir pilietiškumas! Per tas dienas bus diskutuojama apie lietuvių kalbos tradicijų išlaikymo svarbą iš esamus iššūkius, lietuvių organizacijų bendradarbiavimą tarpusavyje, pilietiškumo skatinimą, būsimus rinkimus ir jų ypatumus užsienyje balsuojantiems LR piliečiams, PLB vizijos įgyvendinimą, lietuvių bendruomenių virsmą, svarbą, viešojo informavimo vystymą ir t.t.

Šis renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui ir Pasaulio lietuvių vienybės dienai paminėti.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija pirmininkė Ingrida Valatkienė LR Seimo narys Antanas Vinkus PLB pirmininkė Dalia Henke Palangos meras Šarūnas Vaitkus PLB atstovė Lietuvoje Vida Bandis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926