Artūras Podlinevas – naujasis komandos trenerio asistentas

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.
ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

2020-uosius metus „Palangos Kuršiai“ pradeda kartu su nauju veidu komandos trenerių gretose. Artėjant svarbiausioms kovoms vyriausiajam treneriui Pauliui Barkui asistuos 42-iejų palangiškis Artūras Podlinevas.

Prie kurorto komandos strategų štabo prisijungiantis A. Podlinevas yra puikiai pažistamas miesto bendruomenei. Palangos sporto centre krepšinio treneriu dirbantis specialistas taip pat yra Palangos miesto Krepšinio klubo „Palangos Lokiai“ prezidentas. Sportines bei socialines programas aktyviai inicijuojantis A. Podlinevas prie jaunimo ugdymo taip pat prisideda užimdamas pedagogo pareigas Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje.

„Su Artūru dėl prisijungimo prie mūsų trenerių štabo kalbėjome jau kurį laiką, sprendėme užimtumo klausimus ir galiausiai pavyko surasti tinkamą abipusį sprendimą. Žinome, kad stratego indėlis treniruočių procese bei rungtynių metu bus svarbus komandai ir naudingas vyriausiajam treneriui. Labiausiai džiaugiamės, kad tai – mūsų bendruomenės narys, savo pavyzdžiu įkvėpsiantis aplinkinius ir ypač jaunąją kartą. Tai ir yra kertinis mūsų klubo tikslas“, – teigė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas.

A. Podlinevo debiutas laukia jau šį penktadienį, kuomet 17:45 valandą „Palangos Kuršiai“ savo namų aikštelėje priims Minsko „Tsmoki-2“ ekipą iš Baltarusijos. Nieko nelaukdami palangiškiai į mūšį stos jau kitą dieną, šeštadienį, kuomet 19:15 valandą Palangos arenoje susikaus su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais.

palangiškis Artūras Podlinevas „Palangos Kuršiai“ Trenerio asistentas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926