„Palangos Kuršiai“ užtikrintai susitvarkė su Tauragės krepšinio klubu

Nuotr.: D.Lukšta

Pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė „Palangos Kuršių“ (10-13) ekipa, kuri namuose 94:72 (27:21, 21:17, 16:16, 30:18) pranokos Tauragės krepšinio klubą (6-16).

Palangiškiai į priekį šovė antrajame kėlinyje. Mindaugas Reminas bei Robertas Keliačius atseikėjo po tritaškį, dvitaškį pridėjo Mykolas Dieninis ir šeimininkai pasileido į spurtą 13:0, po kurio susikrovė solidų pranašumą – 42:26.

Tiesa, pirmąją susitikimo dalį svečiai užbaigė kiek sėkmingiau ir prieš ilgąją pertrauką pajūrio komandos persvara aptirpo iki dešimties taškų (48:38).

Vis tik šeimininkai lemiamą smūgį sudavė ketvirtajame kėlinyje. R. Keliačius ir Quincy Tayloras pataikė po tritaškį, o amerikietis netrukus pridėjo dvitaškį bei po spurto 7:0, „Palangos Kuršiai“ pirmavo 73:57.

Per likusį laiką šį pranašumą palangiškiai dar labiau padidino ir įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai žaidęs Aidas Viskontas įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 25 (6/11 dvit., 3/3 trit.), Aidas Viskontas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), Mykolas Dieninis 16 (6/7 metimai, 10 atk. kam.), Mindaugas Reminas 12 (4/9 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Karolis Babkauskas 22 (6/7 trit.), Rytis Biliartas 16 (4/14 dvit.), Liudas Valantinas 11.