Palangos senosios gimnazijos mokiniai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje

Palangos senosios gimnazijos mokiniai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje

Kaip ir kasmet, šiemet, prieš didžiąsias metų šventes, gimnazistai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje – aplankė ten gyvenančius pacientus, pabendravo su jais ir jų kasdienybę praskaidrino dainomis ir dovanomis.

IIA klasės gimnazistės Saulės Janavičiūtės sukurtą šiaudinį sodą, kaip geros energijos, darnos ir harmonijos simbolį, idėjos autorė mokytoja Meilė Bukytė padovanojo visam skyriui, o šiaudines žvaigždes- artėjančių švenčių simbolius, sukurtus IIA klasės merginų,  mokiniai  įteikė kiekvienam.

Apie šiaudinio sodo prasmę etninėje kultūroje priminė mokytoja Toma Mackevičienė, o dainas dovanojo mokytojos Rimos Piktuižienės mokiniai Andruška Martynas (IVC),  Kubiliūtė Aistė (IIID), Šleiniūtė Patricija (IIID), Dumčiūtė Justė (IIB).

Be jų, pas senolius lankėsi Narmontaitė Gabrielė ( IIA),  Adomavičiūtė Vesta (IIA) ir Sinušaitė Melita (IIB).

Palangos senosios gimnazijos mokiniai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje, nuotrauka-1 Palangos senosios gimnazijos mokiniai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje, nuotrauka-2 Palangos senosios gimnazijos mokiniai lankėsi Palangos ligoninės slaugos skyriuje, nuotrauka-3
Palangos senoji gimnazija mokiniai gimnazistai Palangos ligoninės slaugos skyrius vizitas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949