Italų muzikos alchemikas Vincenzo Cipriani šiandien koncertuos Palangoje

Vincenzo Cipriani / Organizatorių nuotr.
Vincenzo Cipriani / Organizatorių nuotr.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, muzikos gurmanų laukia neeilinis įvykis – koncertinį turą trijuose Lietuvos kurortuose surengs italų kompozitorius ir pianistas Vincenzo Cipriani. Gruodžio 12 d. Neringoje, 13-ąją – Palangoje, o 14-ąją – Birštone jis drauge su instrumentine grupe pristatys džiazo įkvėptą muzikos projektą „At times it is“.

„Muzika, laužanti stereotipus“, „talentingas įvairių muzikos stilių derinimas“, „išskirtinė muzikinių koordinačių sistema“ – taip kritikai apibūdina Vincenzo Cipriani kuriamą muziką.

Italų muzikos alchemikas Vincenzo Cipriani šiandien koncertuos Palangoje, nuotrauka-1, Vincenzo Cipriani/Organizatorių nuotr.
Vincenzo Cipriani/Organizatorių nuotr.

Į koncertus Neringoje, Palangoje ir Birštone, V. Cipriani atvysta su nauja programa „At times it is“. Džiazas, klasika, minimalizmas, populiarioji muzika – visa tai V.Cipriani kūryboje susilieja į savitą muzikinę drobę. Tokiu „mišiniu“ jo autorius prisivilioja pilnas sales klausytojų gimtojoje Italijoje, atlieka savo kūrybos muziką Vakarų ir Rytų šalyse, keliauja po pasaulį, ieškodamas naujų jo dedamųjų.

Pasak V. Cipriani, jo muzikai artima „muzikinės laisvės“ idėja. Ta pati laisvė apibūdina ir praėjusių laikmečių, ypač baroko, muziką. Pasak kompozitoriaus, jo kūrybai didelę įtaką padarė J.S. Bach, G. Frescobaldi.

Į Lietuvą V. Cipriani atvysta su Italijoje puikiai žinoma profesionalų grupe: Francesco La Capra (bosinė gitara), Francesco Rondinone (mušamieji), Piero Massa (altas) ir Badria Razem (vokalas).

„Klausydami kompozicijų išgirsite ir daugiau skirtingų stilių, atpažinsite lotynų muzikos įtaką bei rytietišką skambesį. Manau, jog daugeliui tai bus nauja patirtis”, – intriguoja V. Cipriani.

V.Cipriani kuria ir atlieka muziką, aranžuoja, dėsto Materos muzikos akademijoje, vadovauja kelioms prestižinėms Italijos muzikos kūrėjų asociacijoms, rengia tarptautinius pianistų konkursus, muzikos festivalius. „Eklektika mano viduje“, – prisipažįsta jis ir klausytojus kviečia į tris susitikimus Lietuvoje.

Italų muzikos alchemikas Vincenzo Cipriani šiandien koncertuos Palangoje, nuotrauka-2, Vincenzo Cipriani/Organizatorių nuotr.
Vincenzo Cipriani/Organizatorių nuotr.

Gruodžio 12 d. 19 val. V. Cipriani muzikos projektas „At times it is“ skambės Nidoje, bendruomenės namų salėje, gruodžio 13 d. 18 val. – Palangos kurhauze, o gruodžio 14-ąją – Birštono kurhauze. Vincenzo Cipriani koncertinį turą Lietuvoje pristato „Programmazione Puglia Sounds Export 2019“. Organizatorius – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“.

Italų muzikos alchemikas Vincenzo Cipriani koncertas Palanga muzikos projektas „At times it is“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949