Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai dalyvavo civilinės saugos mokymuose

Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai dalyvavo civilinės saugos mokymuose

Gruodžio 10 d. (antradienį) vyko Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų civilinės saugos mokymai. Kadangi 2018 metais darbuotojai buvo mokomi gaisro atveju teisingai ir operatyviai pasinaudoti gesintuvais, todėl šiais 2019 metais darbuotojams buvo suorganizuoti pirmosios pagalbos mokymai.

Palangos visuomenės sveikatos biuro specialistės supažindino ir pateikė rekomendacijas kaip suteikti pirmąją pagalbą, kaip tinkamai atlikti pradinį gaivinimą, supažindino su defibriliatorių paskirtimi ir svarba.

Savivaldybės darbuotojai ant manekeno galėjo praktiškai pamėginti ir teisingai pasimokyti gaivinimo bei pirmosios pagalbos veiksmų.

Kiekvienam dalyvavusiam darbuotojui  buvo išdalinti respiratoriai. Supažindinta su respiratorių poreikiu, svarba, siekiant apsaugoti vieną jautriausių žmogaus organizmo sudedamųjų dalių bene greičiausiai sureaguojančių į aplinkos pokyčius bei jos užterštumą.

Siekiama, kad kuo daugiau žmonių būtų supažindinti ir apmokyti suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam asmeniui.

Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai darbuotojai civilinės saugos mokymai Palangos visuomenės sveikatos biuras specialistėss
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949