„Wizz Air“ skelbia rožinio pirmadienio išpardavimą

„Wizz Air“ skelbia rožinio pirmadienio išpardavimą

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, šiandien siūlo iki 30 proc.* nuolaidą atrinktiems skrydžiams. Kelionės laikas nėra ribojamas.

Žiemos sezonui prasidėjus, „Wizz Air“ siūlo Lietuvos keleiviams pasinaudoti galimybe įsigyti bilietų itin žemomis kainomis. Ar tai būtų ypatingos atostogos su šeima, ar trumpa savaitgalio išvyka su kolegomis į svetimą miestą – pats metas paskubėti ir rezervuoti skrydį.

Kartu su naujomis kryptimis iš Vilniaus į Eilatą ir iš Vilniaus į Londono Sautendo oro uostą aviakompanija iš viso iš trijų Lietuvos oro uostų dabar siūlo 28 maršrutus į 15 šalių.

Išpardavimas vyks iki gruodžio 2 d., pirmadienio, 23.59 val.

*iki 30 proc. nuolaida taikoma, įskaitant mokesčius ir nepasirenkamas rinkliavas, tačiau neįtraukiant administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja atrinktiems skrydžiams gruodžio 2 d., iki 23.59 val. (Centrinės Europos laiku). Taip pat galioja tik užsakymams, atliktiems oro linijų bendrovės svetainėje wizzair.com arba per mobiliąją WIZZ programėlę. Kelionės laikas nėra ribojamas.

„Wizz Air“ rožinis pirmadienis išpardavimas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949