Kyokushin karate mokykla “SHODAN” - jau 12 metų iš eilės stipriausias karate klubas Lietuvoje

“SHODAN” nuotr.
“SHODAN” nuotr.

Lapkričio 24 d. Kėdainiuose įvyko kasmet šimtus dalyvių sutraukiančios varžybos - Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurė. Varžybose dalyvavo virš 900 dalyvių net iš 46 klubų.

Palangiškiai iškovojo 3 aukso ir 3 bronzos apdovanojimus.

Mergaičių U11 virš 45 kg kategorijoje čempione tapo Natalija Vitkutė, kuri įveikė 3 varžoves. Pirmoje kovoje buvo nugalėta sportininkė iš Anykščių, pusfinalyje įveikta varžovė iš Vilniaus, o finale laimėta prieš sportininkę iš Kėdainių. U11 iki 45 kg kategorijoje čempione tapo Karolina Radžiūnaitė įveikusi taip pat 3 varžoves. Buvo nugalėta Klaipėdos sportininkė ir dvi varžovės iš Kauno. Berniukų U10 iki 40 kg kategorijoje čempionu tapo Aurimas Dikšaitis. Pirmose kovose buvo nugalėti du kovotojai iš Klaipėdos, o finale įveiktas sportininkas iš Panevėžio.

Bronzos medaliais pasipuošė: Gabija Latviūnaitė, Jonas Endzinas, Enrikas Janušonis.

Kitiems palangiškiams nepavyko iškovoti prizinių vietų, tačiau įgijo puikios patirties, naujų įgūdžių, kurie bus naudingi kitose kovose.

Karate mokyklos “SHODAN” trenerių komanda džiaugiasi, kad jau eilę metų pavyksta išlikti stipriausia karate mokykla Lietuvoje ir pripažįsta - konkurencija kaskart didėja. Kiti klubai paruošia daug stiprių kovotojų, bet “SHODAN” mokytojus bei mokinius tai motyvuoja treniruotis dar sunkiau ir siekti aukščiausių rezultatų.

Exchange Rates
USD 0,949