Pergalę išplėšęs Quincy Tayloras: „Visi žinojo, jog atliksiu tokį metimą“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.
ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

„Palangos Kuršiai“ buvo pralaimėję penkis sykius iš eilės, todėl šis metimas buvo ypatingas. Quincy Tayloras ėmėsi iniciatyvos ir visai Palangos ekipai suteikė daug džiaugsmingų 

Iki mačo su „Gargždais“ pabaigos likus 12,4 sek. „Palangos Kuršiai“ atsiliko vienu tašku, o amerikietis priėmė kamuolį ir pats nusprendė rungtynių baigtį – atliko vieną po kito apgaulingus judesius ir tuomet atliko metimą iš vidutinio nuotolio, kuris skrodė tinklelį.

„Metimas atšokus nuo varžovo yra mėgstamiausias mano metimas, – su svetaine „nklyga.lt“ kalbėjo Q. Tayloras. – Manau, kad visi žinojo, jog atliksiu tokį metimą. Gavau kamuolį, turėjau erdvės ir galėjau atlikti tokį judesį, kokį norėjau. Turėjau galimybę sukurti gerą metimą ir tai įvyko.

Visada smagu pataikyti pergalingą metimą. Mums tuomet nebuvo gera atkarpa, todėl laimėti tokias rungtynes – puikus jausmas.“

Tayloras praėjusią savaitę tapo NKL geriausiu krepšininku, kai vidutiniškai pelnė po 24 taškus ir rinko po 30,5 naudingumo balo.

Jis yra vienas geriausių VIKINGLOTO-NKL krepšininkų. 28-erių 183 cm ūgio gynėjo rezultatyvumo rodiklis yra antras lygoje (19,8), o naudingumo balų – septintas (19,4).

– Kokią susidarėte nuomonę apie VIKINGLOTO-NKL? – paklausėme krepšininko.

– Tai gana geras lygis. Daug vyrukų gali pataikyti, krepšinio IQ yra aukštesnio lygio nei tikėjausi. Tai labai fiziška ir puiki lyga.

– Kokius įžvelgiate skirtumus su Didžiosios Britanijos lyga, kurioje žaidėte praėjusį sezoną?

– Čia daugiau metikų, daug daugiau į komandinį žaidimą orientuotų krepšininkų ir mažiau tokių, kurie žaidžia vienas prieš vieną. Abi lygos yra geros.

– Kaip jums pirmieji mėnesiai Palangoje?

– Man čia patinka. Maistas yra puikus. Man nereikia daug, kad būčiau sužavėtas. Mėgaujuosi tuo. Valgiau visas sriubas. Mane nustebino moliūgų sriuba.

– Komanda turi 3 pergales ir 5 pralaimėjimus. Ką manote apie sezono pradžią?

– Mes einame teisinga kryptimi. Bandome atrasti savo veidą. Jeigu žaisime su gera energija ir intensyvumu visas 40 minučių, tuomet viskas bus gerai. Tai ir bandome padaryti.

bckursiai.lt
Palangos Kuršiai NKL krepšinis Quincy Tayloras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917