„Ukraine International Airlines“ atstovai - apie galimybes atnaujinti skrydžius Kijevas - Palanga

„Ukraine International Airlines“ atstovai - apie galimybes atnaujinti skrydžius Kijevas - Palanga

Trečiadienį, spalio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Ukraine International Airlines (UIA) komercijos vadovė Šiaurės Europai ir Baltijos šalims Marina Tregubova, UIA atstovybės vadovas Nikodem Szszyglowski bei UIA pardavimų vadovė Lietuvoje Vilma Rudžionytė. Susitikimo tikslas – aptarti galimybes atnaujinti reguliarius skrydžius iš Kijevo (Ukraina) į Palangą.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo Palangos oro uosto vadovas Andrius Daujotas, Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdančioji direktorė Klaudija Kionies, Palangos mero patarėjas Pranas Žeimys, Savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Urbonienė ir rinkodaros specialistė Aušra Šikšnienė.

Susitikimo metu UIA atstovams buvo pristatytas ne tik Palangos kurortas, bet ir visas Vakarų Lietuvos regionas. M. Tregubova pripažino, jog suinteresuotumas atnaujinti skrydžius iš Ukrainos į Palangą yra didelis, juo labiau kad Vakarų Lietuvos regionas turi didžiulį potencialą. Čia, pasak M. Tregubovos, yra didelė paslaugų pasiūla įvairioms turistų grupėms – ties atvykstantiems pailsėti, tiek – sveikatinimo ar kitais tikslais. Be to, M. Tregubovos teigimu, turistai nori atrasti naujas vietas, ir Palanga daugeliui galėtų būti labai patraukli.

Meras Š. Vaitkus taip pat pripažino, jog Palanga yra labai suinteresuota, kad skrydis iš Ukrainos būtų atnaujintas. „Palanga svečiams iš Ukrainos yra labai patraukli savo grynu oru, aukšta paslaugų kokybe bei palankiomis kainomis“, - pabrėžė meras.

Mero nuomone, būtų tikslinga UIA vadovus pakviesti į gegužės pabaigoje Palangoje vykstančią Kurorto šventę ir pristatyti ne tik Palangą, bet ir visą Vakarų Lietuvos regioną.a

Palangos miesto savivaldybė Ukraine International Airlines (UIA) Palangos oro uostas reguliarius skrydžiai Kijevas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,915