Užtikrinant viešąją tvarką savaitgalį Klaipėdoje tikrintos jaunimo susibūrimo vietos

Užtikrinant viešąją tvarką savaitgalį Klaipėdoje tikrintos jaunimo susibūrimo vietos

Spalio 18-19 dienomis Klaipėdos miesto policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti viešąją tvarką uostamiestyje, surengė keletą prevencinių priemonių, kurių metu tikrino gyvenamųjų namų kiemus, parkus, prekybos centrus, mokyklų teritorijas ir kitas paauglių ir jaunimo mėgstamas susibūrimo vietas.

Per dvi dienas patrulių rinktinės ir miesto policijos komisariato pareigūnai įvairiose miesto vietose patikrino 55 paauglius – lankytasi centrinėje ir pietinėje miesto dalyse – Laukininkų, I.Simonaitytės, Smiltelės g., Taikos pr. kiemuose, Sąjūdžio parke, mokyklų prieigose, taip pat tikrintos teritorijos greta prekybos centrų ir barų, patikrinta ir jaunimo mėgstama Melnragė.

16-kai nepilnamečių surašyti administracinio nusižengimo protokolai dėl elektroninių cigarečių rūkymo – baudos už šį nusižengimą siekia nuo 20 iki 50 eurų. Draudžiamų tabako gaminių turėję nepilnamečiai perduoti tėvams.

Dar du nepilnamečiai šeštadienį, apie 19:25 val. sustabdyti pareigūnų Pamario gatvėje – patikrinus 16 ir 17 metų paauglių asmeninius daiktus, pas vieną iš jų kuprinėje rasta kolba narkotinėms medžiagoms rūkyti - vadinamasis "bongas" ir malūnėlis smulkinimui, kuriame buvo augalinės kilmės medžiagos. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Nepilnametis apklaustas ir perduotas tėvams.

Prevencinės priemonės, siekiant užtikrinti viešąją tvarką mieste bus vykdomos nuolat.

Klaipėdos apskr. VPK
Viešoji tvarka savaitgalis Klaipėda
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917