VIKINGLOTO-NKL savaitės mače susikaus pokyčius išgyvenančios komandos

 VIKINGLOTO-NKL savaitės mače susikaus pokyčius išgyvenančios komandos

Trečiosios VIKINGLOTO-NKL savaitės centrinis mačas įvyks Palangoje, kurioje susikaus „Palangos Kuršiai“ ir Šilalės „Lūšis“.

Rungtynes nuo 16 val. tiesiogiai transliuos Delfi TV.

Abi komandos šią savaitę išgyveno pokyčius. „Palangos Kuršiai“ atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Mindaugu Janiška, o jį pakeitė laikinuoju treneriu tapęs asistentas Paulius Barkus.

Tokia pati situacija nutiko ir Šilalės komandoje. Lygos debiutantai išsiskyrė su treneriu Valdemaru Kasmausku, o kuriam laikui vyriausiojo trenerio pareigas užims iki šiol asistentu dirbęs Mindaugas Kriščiokaitis.

Pokyčiai greitų rezultatų nedavė – abi komandos pirmąsias šios savaitės rungtynes pralaimėjo. „Palangos Kuršiai“ išvykoje 70:87 nusileido čempionei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, o „Lūšis“ namie po atkaklios kovos 75:80 pripažino Tauragės krepšinio klubo pranašumą.

„Lūšis“ vis dar siekia savo pirmosios pergalės. Ekipa pralaimėjo pirmąsias penkerias čempionato rungtynes. Tuo metu „Palangos Kuršiai“ laimėjo pirmąją dvikovą Jonavoje, tačiau po to suklupo jau keturis sykius paeiliui.

Palangos komandoje statistikos grafų lyderis yra Quincy Tayloras, įmetantis po 16,8 taško. Augustinas Jankaitis prideda 12 taškų, Aidas Viskontas – po 11,8.

A. Jankaitis vidutiniškai renka po dvigubą dublį – jis prie taškų kraičio taip pat prideda po 10 kamuolių. Vidurio puolėjas su 20,6 naudingumo balo komandoje yra nepralenkiamas.

Tuo metu Šilalės ekipoje Valdas Undraitis fiksuoja 14,2 taško ir 5,8 atkovoto kamuolio rodiklius, Justas Košys – 11,8 taško ir 6,6 rezultatyvaus perdavimo, o Mindaugas Čepauskas – 11,4 taško ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Lūšis“ iš žaidimo atakuoja 38 proc. taiklumu, o tai yra blogiausias rezultatas lygoje. „Palangos Kuršiai“ realizuoja 44 proc. metimų (11 vieta).

Palangos ekipa atlieka mažiausiai rezultatyvių perdavimų (13,4), kai Šilalės krepšininkai jų renka po 18,6 ir lygoje užima 7-ąją vietą.

Šilalės ekipa šį sezoną vidutiniškai pelno po 73,8 taško (14 vieta), Palangos komanda – po 77,4 (10 vieta).

Abu klubai praleidžia daug taškų. „Lūšies“ varžovai renka po 90,2 taško, o didesnį skaičių fiksuoja tik Šakių „Vyčio“ oponentai. „Palangos Kuršių“ varžovai vidutiniškai įmeta po 85,6 taško ir tai yra penktas didžiausias rezultatas.

Tai yra vienintelės šio sezono komandos, kurios pakeitė trenerius. Po pokyčių šiandien viena iš komandų nutrauks pralaimėjimų seriją, o kuri – žiūrėkite 16 val. per Delfi TV.

nklyga.lt
VIKINGLOTO-NKL „Palangos Kuršiai“ Šilalės „Lūšis“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,915