„Kuršiai” auga ir pradeda veikti trijose naujose teritorijose

„Kuršiai” auga ir pradeda veikti trijose naujose teritorijose

Vienas mums giminingos genties išminčių yra paprastai, tačiau teisingai pasakęs, kad gyvenimas yra „sudėtingas, atšiaurus ir trumpas”. Jame kova vyksta ne epizodiškai, su konkrečiu priešininku, o visada – su gyvenimu. Ir tik tikri kovotojai prisiima stingdantį atsakomybės vėją ir ryžtingai kuria nepaisant jo.

„Kuršiai” gimė atsakomybės vėjo grūdinami, jų venomis teka ryžtas, o akyse žiba pasiaukojimas. Todėl apibrėžtas kovos laukas – krepšinio aikštelė – jiems veikti yra per maža. Nuo šių metų spalio mėn. „Kuršiai” auga ir pradeda veikti trijose naujose teritorijose:

  • Kuršiai KYLAM. Dėsime pastangas, kad jaunieji mūsų bendruomenės talentai galėtų išnaudoti savo potencialą plačiame pasaulio galimybių lauke. Ir kalbame ne tik apie sportą.
  • Kuršiai AKTYVIAI. Skatinsime žmones kultivuoti sveikesnį, aktyvesnį ir sąmoningesnį gyvenimo būdą.
  • Kuršiai ATSAKINGAI. Formuosime atsakingą požiūrį į mus supančią aplinką ir keisime įpročius, susijusius su jos žalojimu.

Kadangi šios teritorijos mums yra naujos, o resursai riboti, prašome kiekvieno iš mūsų bendruomenės narių prisidėti visu, kuo galite:

- skleisdami žinią;

- rekomenduodami žmones, kurie gali prisidėti ar tapti vienos iš krypčių ambasadoriais;

- siūlydami idėjų ir/ar prisidėdami prie jų įgyvendinimo;

- paremdami tiesiogiai;

- pirkdami mūsų atributiką;

- būdami „Kuršių” rungtynėse.

Šių krypčių vedami kursime geresnę ateitį ir dabartį visiems mūsų bendruomenės nariams. Tai - ilgas ir varginantis darbas, iš kurio sugrįžtanti nauda mus pasieks tikrai ne iškart. Todėl TAVO ryžtingas veiksmas yra svarbus kuriant ir spartinant realų poveikį bei ilgalaikius rezultatus, kuriais didžiuosimės kartu. Taip, kalbame apie TAVE - nesigręžiok ir negalvok, jog pokytis įvyks kitų sąskaita, veik kartu!

Kuršiai KYLAM Kuršiai AKTYVIAI Kuršiai ATSAKINGAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926