Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?

Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?

Ar esate pagalvoję, kokie būtų Van Gogo, Botičelio ir Leonardo da Vinčio paveikslai, jei šie kūrėjai būtų tapę šiame skaitmeniniame amžiuje? Žinomas Jungtinės Karalystės menininkas, mados dizaineris ir iliustratorius Hey Reilly sugretino šiuolaikines technologijas su klasikiniu menu ir „Samsung“ išmaniojo „Galaxy Note10+“ pagalba moderniai patobulino garsiausių menininkų kūrinius.

Menininkas H. Reilly, siekdamas savo kūrinius pristatyti platesnei auditorijai ir įkvėpti žmones giliau pamąstyti apie meną, savo kūryboje panaudojo išmanųjį telefoną, o socialinius tinklus pavertė meno galerija. Tokiu būdu žmonės meną gali apžiūrėti tiesiog savo rankose.

Reilly įrodė, kad pagrindinį menininko įrankį – teptuką, skaitmeniniame amžiuje galima puikiai pakeisti išmaniuoju telefonu. Kurdamas šią skaitmenizuotą meno kolekciją kūrėjas visoms savo kūrybinėms užduotims naudojo vienintelę priemonę – „Galaxy Note10+“. Pasitelkdamas į pagalbą jo išmanųjį rašiklį „S Pen“, pažangią kamerą, „AR Doodle“ funkciją ir profesionalios kokybės vaizdo redagavimo įrangą menininkas sukūrė modernizuotą klasikos šedevrų kolekciją.

„Naujausi „Galaxy Note10“ serijos išmanieji telefonai sujungia galią ir našumą su išskirtinėmis funkcijomis, leidžiančiomis išlaisvinti kūrybingumą. Būtent todėl šie flagmanai yra itin populiarūs mūsų klientų tarpe. Ši partnerystė su H. Reilly dar kartą įrodė kokios yra „Note10+“ galimybės. Vartotojai išties gali kurti bet kur ir bet kada bei lengvai tuo dalintis su pasauliu“, – sako Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims.

Menininko kolekciją sudaro: „Selfie Portrait“ (liet. – „Autoportretas“), „Lady with a Pug Frog“ (liet. – „Ponia su mopsu – varle“), „Enigmatic Smile“ (liet. – „Mįslinga šypsena“), „Girl with a Red Nose“ (liet. – „Mergaitė su raudona nosimi“) ir  „Venus Di Smilo“ (liet. – „Smilo Venera“). Visus kūrinius galima atsisiųsti iš internete esančios „Samsung Galaxy PENUP“ programos, socialinio tinklo žmonėms, kurie mėgsta piešti ir bendrauti su kūrybingais bendraminčiais.

„Mano „Instagram“ paskyra yra tarsi pozityvumo pripildyta galerija, kurioje dalinuosi savo, kaip menininko, darbais. Norėdamas tobulėti turiu nuolat stebėti aplinką, naršyti, tad „Galaxy Note10+“ išlaisvino mane nuo monitoriaus ir pelės, perkeldamas mano darbo procesą į naują lygį. Mano mene itin svarbus humoro jausmas, tad jei ši darbų serija privers ką nors sustoti ir nusišypsoti, mano tikslas bus pasiektas“, – pasakoja H. Reilly.

Socialinio tinklo „Instagram“ duomenimis vien tik 2019 m. grotažyme #art pažymima meno sąvoka pavartota daugiau nei 334 mln. kartų. Be to, internete skelbiamoje „Hiscox“ 2019 m. meno pardavimų ataskaitoje matyti, kad socialiniai tinklai yra mėgstamiausias meno sklaidos kanalas pasaulyje. 80 proc. meno mėgėjų per šią platformą atranda naujų menininkų, o 75 proc. naudojasi ja norėdami įsigyti meno kūrinius.

Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-1 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-2 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-3 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-4 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-5 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-6 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-7 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-8 Kaip atrodytų klasikų kūriniai „Instagram“ amžiuje?, nuotrauka-9
klasikų kūriniai „Instagram“ amžius
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917