"Baltijos" pagrindinėje mokykloje surengtos pratybos

"Baltijos" pagrindinėje mokykloje surengtos pratybos

Spalio 2 d. Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos, kurių metu vyko vaikų ir personalo evakuacija, imituojant gaisrą mokykloje. Pratybų metu tobulintas evakuacijos organizavimas bei personalo veiksmai, kilus gaisrui. 

Apie kilusį gaisrą mokykloje budėtojas informavimo trimis trumpaisiais skambučiais, o direktoriaus pavaduotojas ūkiui Algirdas Benetis apie kilusį gaisrą ir evakuacijos pradžią paskelbė per nešiojamą ruporą. Nedelsiant buvo pradėta evakuacija.

Darbuotojai su auklėtiniais per pagrindinį pastato išėjimą iš pastato pasišalino į numatytą evakuacijos vietą - mokyklos sporto aikštės teritoriją. Iš ten buvo stebima, kaip vykdomas užstrigusio personalo darbuotojo gelbėjimas iš mokyklos pastato antrojo aukšto.

Atvykę Palangos PGT darbuotojai operatyviai demonstravo, kaip vykdomas ugnies gesinimas bei kokias priemones pasitelkia gelbėdami asmenį. Nedelsiant buvo nukeltas  nukentėjusysis, mokiniai sėkmingą išgelbėjimą pasitiko garsiais džiaugsmo šūksniais ir plojimais.

Antroje pratybų dalyje buvo demonstruojamas  pirmosios pagalbos suteikimas, gaivinant apsinuodijus dūmais žmogų (veiksmai demonstruoti ant manekeno).

Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykla pratybos Palangos PGT darbuotojai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917