FK „Palanga“ baigė pasirodymą Sharp LFF taurės turnyre

Antradienį tik po pratęsimo paaiškėjo, kas tapo pirmuoju Sharp LFF Taurės finalo dalyviu – tai Marijampolės „Sūduva“. Trečiadienį tapo aišku, su kuo „Sūduvai“ teks susiremti Utenoje vyksiančiame finale. Šalies čempionams iššūkį dėl trofėjaus mes Lietuvos Pirmos lygos klubas Gargždų „Banga“.

„Banga“ namuose 2:0 įveikė A lygos ekipą FK „Palangą“ ir po penkerių metų pertraukos vėl žais LFF Taurės finale. Jame „Banga“ jau buvo žaidusi 2011 ir 2014 metais, bet abu kartus finalą pralaimėjo.

Trečiadienio vakaro pusfinalyje savo pranašumą „Banga“ įrodė tik rungtynių pabaigoje. Šeimininkus į priekį 87 minutę išvedė patyręs gynėjas Kazimieras Gnedojus, o paskutinį tašką jau ketvirtą pridėto laiko minutę padėjo 19-metis Darius Zubauskas, kuris pats į aikštę žengė per pridėtą mačo laiką.

Sharp LFF Taurės finalas vyks Utenoje. Dėl seniausio Lietuvos futbolo trofėjaus „Sūduva“ ir „Banga“ varžysis rugsėjo 29 dieną.