Pasiruošimą sezonui tęsiantys „Kuršiai“ turėjo pripažinti „Telšių“ pranašumą

Intensyviai naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiantys „Palangos Kuršiai“ antrąjį kartą per tris dienas susigrūmė su Telšių „Telšiais“. Šį kartą Lietuvos kurorto komandai teko pripažinti Žemaitijos sostinės krepšininkų pranašumą rezultatu 69:85.

Aido Viskonto ir Roberto Keliačiaus vedami „Kuršiai“ pirmuosius du kėlinius užtikrintai kontroliavo žaidimą ir rungtynių pusiaukelę pasiekė pirmaudami 40:33. Po pertraukos su pastebimai didesne energija į aikštę sugrįžę telšiškiai sužaidė atkarpą 10:2 bei prie Palangos miesto komandos priartėjo jau per vieną taiklų metimą. Savojo žaidimo puolime neradę „Kuršių“ kariai strigo ir gynyboje –  net 28 taškus praleidę palangiškiai lemiamą dvikovos ketvirtį pasitiko atsilikdami 52:61.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis Quincy Tayloro ir Roko Nikitino pastangų dėka palangiškiai prie žemaičių dar priartėjo iki 61:65. Visgi po Ryčio Vaišvilos paprašytos minutės pertraukėlės du iš eilės taiklūs buvusio „Palangos Kuršių“ žaidėjo Tauranto Tamošiūno tritaškiai vėl atitolino šeimininkus per dviženklį atstumą. Atsitiesti nesugebėję „Kuršiai“ susitikimą baigė patirdami pralaimėjimą rezultatu 69:85.

Rugsėjo 17 dieną komanda keliaus į Latviją, kur susitiks su „Betsafe/Liepaja“ krepšininkais. Po šio susitikimo, prieš prasidedant NKL sezonui, taip pat planuojamos draugiškos rungtynės Palangos arenoje.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 13 (5 rez. perd.), Aidas Viskontas 12 (8 rez. perd.), Robertas Keliačius 11 (8 atk. kam.).

„Telšiai“: Tomas Rimša 25 (10/14 met., 17 atk. kam.) Ignas Razutis 21 (5/7 trit. met.).