„Palangos“ futbolininkai po 11 m baudinių serijos žengė į LFF taurės pusfinalį

Trečiadienį Telšiuose buvo sužaistas dar vienas „Sharp“ LFF Taurės ketvirtfinalio mačas. Jame susitiko vietos „Džiugas“ ir A lygos klubas FK „Palanga“. Savo pranašumą prieš Pirmos lygos ekipą palangiškiai įrodė tik baudinių serijoje.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas šiame mače pasibaigė rezultatu 1:1, o abu įvarčiai buvo įmušti dar pirmajame kėlinyje. „Palanga“ pirmavo jau 3 minutę po Andrejaus Jakovlevo tikslaus smūgio, bet 39 minutę rezultatą išlygino Andrius Lipskis.

Nors progų šiame mače turėjo abi ekipos, bet daugiau įvarčių joms įmušti nepavyko ir nugalėtoją išaiškino tik baudinių serija. Joje „Palanga“ realizavo visus penkis savo smūgius, o „Džiugo“ ekipoje baudinio neįmušė Kostantinas Šultsas. Tai ir lėmė, kad „Džiugas“ baudinių seriją pralaimėjo 3:5, o į pusfinalį žengė „Palanga“.