Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“

Muzikos dienos / Nendrės Žilinskaitės nuotrauka
Muzikos dienos / Nendrės Žilinskaitės nuotrauka

Kiekvienas, kuris nori išbandyti save gatvės muzikanto rolėje bei dalintis savo talentu ir kūryba su aplinkiniais, turėtų suklusti – kovo 15 dieną, penktadienį, prasideda dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dienąׅ“.

Kasmet prasidėjus pavasariui, laukiama ne tik šilumos, bet ir naujų muzikos garsų, kurie palaipsniui pripildo miestų erdves ir džiugina vaikštinėjančius miestų gyventojus bei svečius. GMD idėjos autorius, dainininkas Andrius Mamontovas ne kartą įvairiuose interviu teigė, jog ši muzikos šventė suvienija žmones, atneša patirties mažai žinomiems muzikantams ir išjudina miestų bendruomenes. Šiais metais „Gatvės muzikos diena“ vyks gegužės 18 dieną. 

Jau tradicija tapusi ir šiemet tryliktąjį pavasarį pasitinkanti „Gatvės muzikos diena“ šį kartą grįžta su šūkiu „Pamatyk muziką“. Šių metų renginio tikslas – ne tik sukviesti į gatves pasirodyti įvairius dainininkus, muzikantus bei artistus, tačiau ir atskleisti muziką per dailę, papildant „GMD“ gatvės menais. 

Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-1, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka
Nendrės Žilinskaitės nuotrauka

Renginyje aktyviai dalyvauja ir daugelis Lietuvos miestų bei miestelių. Šiais metais sostinėje vyks būgnininkų eisena, tarsi skelbianti apie „GMD“ uždarymą. Eisena prasidės prie Rotušės, vinguriuos miesto širdyje pro Pilies gatvę, Arkikatedrą, Gedimino prospektą ir kaip kasmet suburs žmones prie „GO9“. Be šio tradicija tapusio renginio Vilniuje dar vyks performansas Rotušės aikštėje, kitos miestiečius įtraukiančios veiklos bus atskleistos artėjant gegužės 18-ajai. 

Registracijos formą galite rasti puslapyje www.gmd.lt

Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-2, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-3, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-4, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-5, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-6, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-7, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-8, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-9, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-10, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka Pradedama dalyvių registracija į „Gatvės muzikos dieną“, nuotrauka-11, Nendrės Žilinskaitės nuotrauka
MUZIKOS DIENOS SOSTIN4 VILNIUS MUZIKA
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93