Joniškyje – J. Riley benefisas ir dramatiška „Palangos Kuršių“ pergalė

ReAl moments nuotr.

Visą sezoną sunkiai sulaikomas Jalenas Riley ir vėl terorizavo varžovų gynybą, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (15-6) išvykoje 93:88 (9:22, 26:19, 32:27, 26:20) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (12-8).

Amerikietis nugalėtojams pelnė 35 taškus (6/14 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Iki jų pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms, šeimininkai pirmavo 85:81, tačiau tuomet J. Riley realizavo baudų metimus, Tautvydas Paliukėnas surinko 4 taškus iš eilės ir po jo floaterio, likus kiek daugiau nei minutei, jau pirmavo „Palangos Kuršiai“ – 87:85.

Po šio epizodo nė viena iš komandų nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio ir „Delikatesas“ buvo priverstas naudoti pražangų taktiką. Vis tik J. Riley ranka nedrebėjo ir jis įtvirtino savo ekipos pergalę, kuomet iki susitikimo pabaigos buvo likusios 7 sekundės (89:85).

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 21 (5/6 dvit.), Mantvydas Žukauskas 17 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Šarūnas Beniušis 15 (4/5 dvit., 11 atk. kam., 28 naud. bal.), Rytis Biliartas 14 (5/8 dvit.).

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 35 (6/14 dvit., 5/11 trit., 34 naud. bal.), Aurimas Majauskas 18 (6/12 dvit., 8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 13, Tautvydas Paliukėnas 11 (3/10 metimų), Aidas Viskontas 10.