Palangos „Lokiai“ iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos veteranų krepšinio čempionate

Aurimas Dovsevičius

Gruodžio 11 d. Palangos „Lokiai“ Lietuvos veteranų krepšinio čempionato II - ojo turo rungtynėse sutriuškino Mažeikių „Nafmera“ komandą rezultatu 109 - 80 (21-27, 34-18, 24-18, 30-17).

Egidijaus Kuktos vadovaujami krepšininkai sunkiai pradėjo rungtynes. Patyrę palangiškiai visą kėlinį kvėpavo Mažeikių „Nafmera“ krepšininkams tiesiai į nugarą, bet persverti rezultato savo naudai nepavyko (21:27).

Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 11 taškų persvarą (38:27). Nors varžovai bandė sumažinti skirtumą, bet Palangos „Lokių“ vyrai nesutriko ir po sėkmingai sužaistos kėlinio pabaigos padidino savo pranašumą iki 10 taškų (55:45).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Trečiojo kėlinio pradžioje Palangos komandos persvara šoktelėjo iki 16 taškų (79:63).

Ketvirtajame kėlinyje beliko tik sutvarkyti formalumus. Palangos krepšininkai jau žaidė atsipalaidavę ir labai greitai padidino savo persvaros krepšelį iki 24 taškų (103:79), o rungtynes laimėjo net 29 taškų skirtumu (109:80).

Taškus pelnė: A.Podlinevas 30, P.Baltmiškis 21, R.Kiela 20, Č.Anusas 14, A.Jocys 13, K.Verpečinskas 5, L.Valčiukas 3, E.Kukta ir A.Kaunas po 2 taškus.

Sekančios rungtynės vyks Klaipėdoje, vietą ir laiką patikslinsime vėliau.