J. Riley surinko 41 naudingumo balą ir vedė „Kuršius“ į pergalę Jonavoje

ReAl moments nuotr.

Jalenas Riley ir vėl stebino įspūdingu 41 naudingumo balo vertu pasirodymu, o „Palangos Kuršiai“ (13-6) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse svečiuose 94:73 (23:13, 22:27, 21:19, 28:14) nugalėjo Jonavos „Sintek-Jonava“ (6-12) ekipą.

Palangiškiai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, o į ilgąją pertrauką „Kuršiai“ žygiavo pirmaudami 45:40.

Į lemiamą ketvirtį svečiai įstojo galingai ir laimėjo jį dvigubu skirtumu (28:14), o sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė leido Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams švęsti pergalę.

Rezultatyviausiai svečių komandos gretose žaidė J. Riley. Krepšininkas per 34 minutes pelnė 28 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 9 pražangas.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Rytis Juknevičius, pelnęs 19 taškų (2/7 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičius 19, Thomasas Wallace'as 17, Augustinas Jankaitis 13 (14 atk. kam.), Martynas Pacevičius 11.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 28 (9 išprov. praž., 8 rez. perd., 5 atk. kam., 41 naud. bal.), Aurimas Majauskas 18 (5 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas ir Grantas Vasiliauskas (8 atk. kam.) po 13, Tautvydas Pauliukėnas 8 (6 rez. perd.).