Savivaldybėje surengtos evakuacijos pratybos

Savivaldybėje surengtos evakuacijos pratybos

Gruodžio 5 d. 11.30 val. Savivaldybės administracijoje buvo surengtos evakuacijos pratybos, kurių tikslas – stiprinti civilinės saugos parengtį Savivaldybėje ir praktiškai atlikti visų darbuotojų evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti darbuotojus, kaip elgtis kilus gaisro atvejui ar kitai ekstremaliai situacijai.

Apie vykstančias evakuacijos pratybas savivaldybės darbuotojai nebuvo informuoti iš anksto, todėl po pratybų buvo galima įvertinti, kaip darbuotojai reaguoja į kilusias netikėtas situacijas.

Darbuotojų evakuacija prasidėjo nuo pranešimo per garsinę sistemą apie kilusį gaisrą Savivaldybės patalpose. Savivaldybės klientų informavimo tarnautoja operatyviai pranešė Bendrosios pagalbos centrui apie Savivaldybėje kilusį gaisrą. Visi darbuotojai evakavosi per 2 minutes ir 41 sekundę.

Savivaldybėje surengtos evakuacijos pratybos, nuotrauka-1

Antroji mokymų dalis buvo perkelta į Savivaldybės kiemą, kur darbuotojai buvo mokomi teisingai elgtis su gesintuvu ir gesinti gaisro židinį.

Šios pratybos parodė, kad Savivaldybės darbuotojai yra organizuoti, kilus pavojui puikiai ir tiksliai geba vykdyti nurodymus, veikia vieningai ir darniai.

„V.P.“ inf.

Savivaldybė Evakuacijos Pratybos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,883