5 odos ir plaukų priežiūros patarimai rudens sezonui

5 odos ir plaukų priežiūros patarimai rudens sezonui

Ne paslaptis, jog norint išlaikyti grožį, būtina prisitaikyti prie nuolat kintančių oro ir klimato sąlygų. Rudens sezonas – ne išimtis. Tad „Dove“ prekinio ženklo vadovė Paula Elksne dalinasi patarimais, kurie padės ištaisyti vasaros sezono sukeltą žalą grožiui ir paruoš odą bei plaukus žiemos sezonui.

Nuo losjono prie kremo

Prasidėjus šaltajam sezonui oda gali tapti šiurkšti, o taip pat gali kankinti niežulys dėl drėgmės, kuri buvo įprasta vasaros metu, trūkumo. Lengviausias būdas sustabdyti niežulį – tai nuo galvos iki kojų suteikti odai trūkstančios drėgmės. „Drėkinamieji kremai ne tik apgaubia odą apsauginiu sluoksniu, bet tuo pačiu leidžia išlaikyti odoje esančią drėgmę ir kartu drėkinti išorinį odos sluoksnį“, – teigia „Dove“ prekinio ženklo vadovė.

Reguliarus odos šveitimas

Reguliaraus odos šveitimo privalumai daugumai jau yra žinomi, tačiau rudens metu šis odos priežiūros žingsnis turėtų tapti ypatingai svarbiu. Šaltuoju sezono metu odą reikėtų šveisti maždaug 2-3 kartus per savaitę. Tokia procedūra pašalina negyvos odos ląsteles nuo odos paviršiaus, oda akimirksniu tampa šviesesnė ir sveikesnė. Po procedūros oda bus švelnesnė ir minkštesnė, atrodys atsinaujinusi bei įgaus natūralaus, sveiko švytėjimo.

Plaukų priežiūros pokyčiai

Atrodo, natūralu ir gal net kiek įprasta, jog šaltuoju sezonu metu oda tampa sausesnė ir perštinti. Tačiau taip pat nutinka ir su plaukais. „Tam, kad plaukai pereinamuoju sezonų laikotarpiu lengviau prisitaikytų prie temperatūros pokyčių, reikėtų pradėti intensyviau naudoti plaukų kaukes bei pakeisti plaukų šampūną ar kondicionierių“, – teigia P. Elksne. Plaukų priežiūros priemonėse reikėtų ieškoti papildomų drėkinančių elementų, jog plaukai būtų nuolat prisotinti vandens ir drėgmės.

Išsišakoję plaukų galiukai

Šaltuoju sezono metu plaukai yra linkę išsausėti, todėl plaukų galiukai dažniau skilinėja ar ima lūžinėti. Norint išlaikyti taip rudens sezonu reikalingą drėgmę plaukuose ir išvengti nemalonaus plaukų galiukų išsišakojimo, reikėtų plaukus trinkti rečiau, ypač, jei plaukai yra garbanoti ir natūraliai linkę sausėti. Taip pat patartina, kiek įmanoma rečiau naudoti plaukų garbanojimo ar tiesinimo žnyples, mat šie prietaisai dar labiau sausina plauką.

Priežiūros priemonių peržiūra ir valymas

Taip vadinamas „Pavasarinis tvarkymasis“ nebūtinai turi vykti tik pavasarį. Ruduo taip pat puikus metas peržvelgti kūno ir plaukų priežiūros produktų kolekciją ir išmesti nereikalingus arba galioti baigusius produktus. „Kaip išmetamas baigęs galioti maistas, taip pat turėtų būti atsikratoma ir grožio produktų. Jei produkto galiojimo laikas pasibaigęs, geriausia su juo atsisveikinti“, – rekomenduoja „Dove“ prekinio ženklo vadovė.

„V.P.“ inf.shutterstock nuotr.

plaukai priežiūra ruduo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939