„Telia“ staigmena „Žalgirio“ sirgaliams: rungtynes su „Panathinaikos“ rodys nemokamai

„Telia“ staigmena „Žalgirio“ sirgaliams: rungtynes su „Panathinaikos“ rodys nemokamai

Eurolygos sezone antrą kartą išvykoje žaidžiantys ir su labai galingais varžovais susidursiantys žalgiriečiai tikisi audringo sirgalių palaikymo.

Todėl „Telia“ savo klientams paruošė staigmeną – penktadienį visi „Telia“ išmaniosios televizijos žiūrovai gali nemokamai matyti „TVPlay Sports“ kanalą ir stebėti 21 val. prasidėsiančią dvikovą tarp Kauno „Žalgirio“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipų, skelbiama pranešime spaudai.

Tai bus pirmasis „Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ komandų susitikimas šių metų Eurolygoje.

Eurolygos sezonas įsibėgėja, o kovos tarp komandų tampa vis įdomesnės ir svarbesnės. Net neabejojame, kad „Telia“ išmaniąją televiziją žiūri daugybė krepšinio mylėtojų ir užkietėjusių „Žalgirio“ sirgalių. Todėl pasirūpinome, kad mūsų klientai galėtų geriausiomis sąlygomis stebėti šias krepšinio rungtynes savo namuose, net jeigu ir neturi užsisakę sporto kanalų paketo“, – teigia „Telia“ TV komandos vadovė Dalia Bražiūnaitė.

„Telia“ išmanioji televizija šiuo metu rodo bemaž 100 populiarių kanalų įvairiomis kalbomis, daugiau kaip pusė jų transliuojami HD raiška.

„Viasat Sporto“ kanalų rinkinys šių metų vasarą buvo pervadintas į „TVPlay Sportas“, o kanalas „Viasat Sport Baltic“ tapo „TVPlay Sports“ kanalu.

Edgaras Ulanovas© DELFI / Domantas Pipas

Penktadienį šį kanalą be jokio papildomo mokesčio gali matyti visi „Telia“ išmaniosios TV turėtojai, jokių aktyvavimo veiksmų imtis jiems nereikia. „Telia“ išmaniosios televizijos vartotojų skaičius šių metų rugsėjo pabaigoje siekė 227 tūkst. ir per metus padidėjo dešimtadaliu. Nuo šiol „Telia“ išmaniąją TV namuose gali turėti net tik per šviesolaidinį ar plačiajuostį internetą, bet ir per „Telia“ 4G mobilųjį ryšį.

„V.P.“ inf.

telia nemokamai krepšinio rungtynės Žalgiris
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938